کتاب آخرین مهمان

Running Blind
جلد چهارم از سری کتاب های جک ریچر

مشخصات کتاب آخرین مهمان
مترجم :
شابک : 978-600182141-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 544
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 20 آذر

معرفی کتاب آخرین مهمان اثر لی چایلد

در سراسر کشور زنانی به دست قاتلی کشته می ­شوند که هیچ اثری از خود به جا نمی­ گذارد؛ نه مدرکی، نه زخم مهلکی، نه اثری از درگیری، و نه هیچ سرنخی از انگیزه ­ای برای کشتن. جسدها در وانی پر از رنگ سبز ارتشی در خانه­ های قربانی ها رها می­ شوند. قتل­ ها کاملا بی ­نقص صورت می ­گیرند. در واقع، تنها چیزی که همه ­ی قربانی ­ها را به هم پیوند می ­دهد مردی است که آن­ ها قبلا می ­شناخته اند: جک ریچر.
در این تریلر عالی و کاملا مبتکرانه، ریچر بار دیگر شرایط را به بهترین شکل ممکن پایان می ­دهد و ثابت می­ کند که قهرمانی بی­ همتاست و همیشه می ­تواند از هر شرایطی سربلند بیرون بیاید. «آخرین مهمان» تأیید می ­کند که چایلد قطعا توانایی این را دارد که سایر نویسندگان بزرگی را که در این ژانر می­ نویسند به چالش بکشد. چهارمین تریلر ریچر تا کنون بهترین کتاب این مجموعه بوده است. طرح داستان شاهکار است.

کتاب آخرین مهمان

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...