کتاب دشمن

The Enemy
جلد هشتم از سری کتاب های جک ریچر
کد کتاب : 1856
مترجم :
شابک : 978-600182177-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 576
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 18 مرداد

برنده ی جایزه بری برای کتاب جنایی

برنده ی جایزه ی بوک بروز سال 2005

برنده جایزه ی بری سال 2005

معرفی کتاب دشمن اثر لی چایلد

جک ریچر. قهرمان. دوستدار تنهایی. سرباز. پسر یک سرباز. او یک پلیس نظامی نخبه و یکی از درخشان ترین ستاره های ارتش بود. اما در زندگی هر پلیس یک مورد وجود دارد که همه چیز را تغییر می دهد. برای جک ، این مورد عامل تغییر شرایط اوست :روز سال نو ، 1990. در یک متل کارولینای شمالی ، یک ژنرال دو ستاره کشته شده است. کیف او گم شده. هیچ کس نمی داند چه چیزی در آن وجود داشته است. در عرض چند دقیقه Reacher دستورات خود را دارد: وضعیت را کنترل کنید. ظرف چند ساعت همسر ژنرال به قتل می رسد. سپس دومینوها واقعا شروع به سقوط می کنند. Reacher به عنوان یک فرد هبوط یافته با بدترین دشمنانی که یک مرد می تواند داشته باشد، جایی در داخل قلعه گسترده جهان که ارتش ایالات متحده است ، قرار گرفته است. اما Reacher مایوس نشد. او در حال جنگ با نوع جدیدی از دشمن است - علیه دشمنی که نمی دانسته که دارد. و دربرابر توطئه ای سرسخت تر ، مبتکرانه و خائنانه تر از آنچه هر کس می توانست حدس بزند، ایستادگی می کرد.
کتاب « دشمن»برنده جایزه بری برای کتاب جنایی و همچنین برنده ی جایزه ی بوک بروز سال 2005 نیز می باشد.

کتاب دشمن

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...
نکوداشت های کتاب دشمن
The best showcase of Child’s talent to date…one of the best thriller writers at work
بهترین ویترین استعداد کودک تا به امروز ... یکی از بهترین نویسندگان تریلر در محل کار.
Rocky Mountain News

قسمت هایی از کتاب دشمن (لذت متن)
وخیم در حد حمله ی قلبی، شاید اینها آخرین کلماتی بود که وقتی کن کریمر آخرین نفسش را کشید و به درون ورطه سقوط کرد مانند آخرین طغیان ترس در ذهنش گذشته بود. از هر لحاظی پا را از حد فراتر گذاشته بود و خودش به درستی این را می دانست. در جایی بود که نباید می بود و با کسی بود که نباید می بود و چیزی همراهش بود که باید آن را در جای امن تری نگه می داشت، ولی داشت قسر در می رفت. داشت پیروز می شد. در بازی اش کاملا به برتری رسیده بود، احتمالأ لبخندی بر لب داشت. تا اینکه تپش ناگهانی داخل سینه اش بهش نارو زد. سپس شرایط به کلی تغییر کرد. موفقیت به مصیبت آنی تبدیل شد. فرصت درست کردن اوضاع را نداشته.