کتاب یک شلیک

One Shot
جلد نهم از سری کتاب های جک ریچر

مشخصات کتاب یک شلیک
مترجم :
شابک : 978-600182191-2
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 504
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 اسفند

معرفی کتاب یک شلیک اثر لی چایلد

در ایالت ایندیانای آمریکا، تک تیراندازی با شلیک شش گلوله، پنج نفر را در روز روشن به قتل می رساند و با آثار و مدارک زیادی که از خود به جا می گذارد به راحتی دستگیر می شود. او در حین بازپرسی تنها یک جمله را تکرار می کند: «جک ریچر رو برام پیدا کنید.» کسی نمی داند او از چه حرف می زند، اما به زودی خواهند فهمید؛ ریچر در راه ایندیاناست.
«یک شلیک» نهمین کتاب از مجموعه ی جک ریچر و به قلم نویسنده ی بریتانیایی، لی چایلد است که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و پس از فروشی فوق العاده و کسب نظر مثبت منتقدین، نظر هالیوود را نیز به خود جلب کرد. در سال ۲۰۱۲ فیلمی بر اساس آن و با بازی تام کروز ساخته شد و با فروشی ۲۱۸ میلیون دلاری، ساخت فیلم های بعدی بر اساس این مجموعه را تضمین کرد.

کتاب یک شلیک

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...