کتاب پنماریک

Penmarric
(تنی ها و ناتنی ها)

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 42,000 | 35,700 تومان

  • موجود
  • انتشارات: نگاه نگاه
    نویسنده:
مشخصات کتاب پنماریک
مترجم :
شابک : 978-9643510756
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 986
سال انتشار شمسی : 1389
سال انتشار میلادی : 1971
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

معرفی کتاب پنماریک اثر سوزان هوواچ

هوواچ پیرو سنت داستان نویسی ای است که تامس هاردی آن را چنین شرح می دهد: «هر داستانی باید آن قدر نامعمول باشد که به گفتنش بیارزد. ما داستان پردازان همگی دریانوردانی کهن ایم وهیچ یک از ما مجاز نیست مهمانان جشن عروسی را از کارشان بازدارد تا برایشان حکایتی بازگوید مگر آنگاه که او چیزی برای روایت کردن داشته باشد که به مراتب نامعمول تر از تجربه روزمره هر مرد یا زن معمولی باشد».
چنین دیدگاهی یعنی قصه گویی برای تصویر زندگی دیگر اساس تیپ داستانی سوزان هوواچ را تشکیل می دهد.
او در «پنماریک» نقطه ثقلی بنا می کند که این مرکز (خانه اشرافی) راوی قصه آدم های او می شود.
پنماریک با خانواده ای متشتت و اشخاص (مستقل) رمانی است با صبغه و رنگ شرقی . رمانی است پر حادثه و پراحساس- سرگذشت خانواده ای است اشرافی که اعضای آن همه کمربه دشمنی با یکدیگر بسته اند. مرکز داستان عمارتی است با همین نام: پنماریک که بیشتر وقایع داستان در آن می گذرد. این رمان در واقع زندگانی سه نسل ازاعضای خانواده را در بر می گیرد. رمانی است عظیم، سرشار از شخصیت های زنده و صحنه ها و وقایع جالب با شیوه جالب داستان سرایی. به همین جهت جای شگفتی نیست اگر چهارماه تمام در صدر صورت پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز جای دارد.

کتاب پنماریک

سوزان هوواچ
سوزان هوواچ (زاده 14 ژوئیه 1940) نویسنده انگلیسی است. فعالیت نویسندگی وی با رمانهای مربوط به حماسه خانوادگی که زندگی شخصیت های مرتبط را برای مدت طولانی توصیف می کند، متمایز شده است. کتابهای بعدی او نیز به دلیل مضامین مذهبی و فلسفی خود شناخته شده اند.