اعزام مجدد

Redeployment

مشخصات کتاب اعزام مجدد
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :9786-00764227-6
تعداد صفحه :296
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :2014
سری چاپ :2
زودترین زمان ارسال :3 اردیبهشت

برنده جایزه ملی کتاب آمریکا 2014

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

برنده جایزه ادبی دابلیو. وای. بوید

برنده جایزه وارویک در سال 2015

معرفی کتاب اعزام مجدد اثر فیل کلی | ایران کتاب

آنچه را صدام در شکنجه گاه هایش بر سر مردم کشورش آورد بایستی از زبان سربازانی شنید که بارها و بارها داوطلبانه یا به اجبار به عراق اعزام می شدند. صدام حسین که یکی از دیکتاتورترین و خون خوارترین جلادان بشر است در سال های 1979 تا 2003 به عنوان رئیس جمهور عراق بر این کشور حکومت می کرد و می توان گفت که او در تمام رخدادهای خاورمیانه دست داشته است. چنان که، در جنگ تحمیلی عراق به جمهوری اسلامی و حمله به کردها و ایرانیان با سلاح های شیمیایی صدمات جبران ناپذیری را به ایران وارد کرد.
مجموعه داستان «اعزام مجدد» خوانندگان را به خطوط مقدم جنگ در عراق و افغانستان می برد و از آنها می خواهد آنچه در آنجا رخ داده و بر سربازانی که به وطن بازگشتند گذشته، متصور شوند. این کتاب آمیخته با مضامین خشونت و وحشی گری، اعتقاد و ایمان، ترس و گناه، درماندگی و نجات از مرگ است. شخصیت های این داستان تلاش می کنند دنیایی ورای هرج ومرج و آشفتگی ایجاد کنند.
«اعزام مجدد» مجموعه ای از داستان های کوتاه نویسنده آمریکایی فیل کلی است. اولین کتاب منتشرشده این نویسنده، موفق به کسب جایزه کتاب ملی 2014 در بخش داستانی و جایزه انجمن منتقدان ملی 2014 جان لئونارد شد.
در ماه ژوئن سال 2015 انجمن کتابداران آمریکا «اعزام مجدد» را برنده جایزه ادبی دابلیو. وای. بوید به خاطر بهترین اثر در بخش داستان های نظامی اعلام کرد. همچنین این کتاب برنده جایزه وارویک در سال 2015 شده است.

کتاب اعزام مجدد