کتاب برج پرستو

The Tower of the Swallow
(ویچر: کتاب ششم)

مشخصات کتاب برج پرستو
مترجم :
شابک : 978-6001825989
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 552
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1997
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

معرفی کتاب برج پرستو اثر آندره ساپکوفسکی

«برج پرستو» ششمین کتاب از مجموعه کتاب های ویچر، نوشته آندره ساپکوفسکی، نویسنده ی لهستانی است. این کتاب در ادامه ی کتاب «غسل آتش» که پیش تر توسط همین نشر منتشر شده است، داستان گرالت ریوی آیی و سرنوشتش سیری را روایت میکند.
داستان کتاب ششم (برج پرستو) آغاز و پایان خیلی از ماجراهای گرالت و سیری ست. البته این بار تمرکز اصلی بر روی شخصیت سیری، شاهزاده ی سینتر است. او بعد از پشت سر گذاشتن موانع مختلف، حالا دیگر میخواهد سرنوشتی را که برایش مقدر شده، محقق کند. ولی در این راه موانع بزرگ تری از موانع قبلی وجود دارند که شاید حتی او را از ادامه ی مسیر بازدارند.

کتاب برج پرستو

آندره ساپکوفسکی
آندری ساپکوفسکی ( زادهٔ ۲۱ ژوئن ۱۹۴۸) نویسنده اهل لهستان است. ژانر خیال پردازی سبک مورد علاقهٔ وی است و مجموعه کتاب های فانتزی-حماسی وی با نام ویچر که بر پایهٔ همین سبک است، از شهرت بسزایی برخوردار است. این مجموعه تاکنون به ۲۰ زبان دنیا ترجمه گردیده است.ساپکوفسکی دانش آموخته اقتصاد از کالج لودو است. تا پیش از روی آوردن به نوشتن کتاب، به عنوان نمایندهٔ ارشد فروش یک شرکت تجاری مشغول به کار گردید. وی کار ادبی خود را در ابتدا به عنوان مترجم و به ویژه آثار علمی-تخیلی آغاز نمود. او می گوید که اولین...