کتاب اینس

Inez
کد کتاب : 21322
مترجم :
شابک : 978-9641918264
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 153
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب اینس اثر کارلوس فوئنتس

اینس از آخرین آثار فوئنتس است. رمانی کوتاه در زمینه ی موسیقی، تاریخ و عشق است و خواننده را به عمق تاریخ بشر می برد و با هنرمندی تمام اپرای عذاب فاوست اثر برلیوز را با زندگی کسانی در می آمیزد که آن را اجرا می کنند و از آن جا نقبی به اعماق تاریخ می زند.
فریاد بزن، فریاد بزن با ترس، هو بکش چون گردباد، بنال مثل همهمه ی جنگل انبوه، بگذار صخره ها بغلتند و خرد شوند و سیلاب ها بغرند، از ترس فریاد بزن، زیرا در این لحظه اسب های سیاه سرکش را می بینی که در آسمان ها می تازند، ناقوس ها از صدا می افتند آفتاب رنگ باخته است، سگ ها می لایند، ابلیس جهان را گرفته، اسکلت ها از گور سر بر آورده اند تا به استقبال ستوران سیاه عذاب بروند. از آسمان خون می بارد!

کتاب اینس

کارلوس فوئنتس
کارلوس فوئنتس (به اسپانیایی: Carlos Fuentes Macías) (زاده ی ۱۱ نوامبر ۱۹۲۸ - درگذشته ی ۱۵ مه ۲۰۱۲) نویسنده ی مکزیکی و یکی از سرشناس ترین و پر آوازه ترین نویسندگان اسپانیایی زبان بود. آثار او به بسیاری از زبان ها ترجمه شده اند.پدر وی از دیپلمات های مشهور مکزیک بود و از این رو کودکی اش در کشورهای مختلفی سپری شد. در سال ۱۹۳۶ خانواده اش در شهر واشنگتن دی سی اقامت گزید و این باعث شد که با زبان انگلیسی نیز آشنا شود.در سال ۱۹۵۹ با بازیگر سینما ریتا ماسدو ازدواج کرد، که این ازدواج تا سال ۱۹۷۳ ...