کتاب شعله در مه 1

Flame in the Mist
کد کتاب : 22535
مترجم : فائزه علیانی
شابک : 978-6002912220
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 432
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

معرفی کتاب شعله در مه 1 اثر رنی عهدیه

توانایی های کیمیاگری دختری به نام ماریکو تنها به خاطر جنسیتش نادیده گرفته می شوند و او بر خلاف میلش برای دیدار با نامزدش، پسر دوم امپراطور، راهی قصر شاهنشاهی می شود. در میانه ی راه، سیاه جامگان به قصد کشتن او به کاروان حمله می کنند. او که به طور اتفاقی نجات یافته است برای کشف حقیقت پشت پرده ی این اتفاق، تصمیم به عضویت در این گروه جنایتکار می گیرد.

کتاب شعله در مه 1

رنی عهدیه
رنی عهدیه متولد 7 ژوئیه 1983 ، نویسنده آمریکایی- کره ای است ، که بیشتر با مجموعه کتاب پرفروش خود در نیویورک تایمز "هزار و یک خشم" شناخته می شود. کتابهای او به زبان های زیادی ترجمه شده است. او از دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل فارغ التحصیل شده است.
قسمت هایی از کتاب شعله در مه 1 (لذت متن)
هر نشانی از جایی که خواهرش می توانست رفته باشد را گم کرده بود. کنشین ردش را تا امتداد غربی ترین ضلع جنگل جوکای دنبال کرده بود. حتی وقتی ردش در امتداد دهکده های کوچک آن حوالی به عقب بازمی گشت به پی گیری اش ادامه داده بود. علی رغم تمام مشکلات ردش را گرفته بود. سرسختانه. نیش های ناامیدی که قلبش را می شکافت نادیده گرفته بود. اما رد ماریکو امروز صبح در سایه ی یک میخانه ی قدیمی ناپدید شده بود. هیچ توضیحی برایش نداشت.