کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 9

Inspector Cito and his assistant 9
یک داستان خیلی مغناطیسی
کد کتاب : 2728
مترجم :
شابک : 9786008025894
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 44
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 47
زودترین زمان ارسال : 10 تیر

معرفی کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 9 اثر آنتونیو ایتوربه

در بخش پرونده های عجیب، مرموز و خیلی سخت، آرامش حکم فرماست. کارآگاه سیتو دانش نامه ی کارآگاه های بزرگ را می خواند که در آن عجیب ترین پرونده های مشهورترین کارآگاه ها را نوشته اند. یک روز هم کسی داستان های کارآگاه سیتو را در این کتاب می نویسد.
سروان چین می ادو با یک جورچین چینی ور می رود.

- کارآگاه! می خواهی توی چفت کردن تکه های این جورچین کمکم کنی؟

- نه، ممنون. الان فقط می خواهم دندان هایم را روی یک املت سیب زمینی چفت کنم.

اما در کلانتری مرکزی، آرامش هیچ وقت خیلی طول نمی کشد.

کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 9

آنتونیو ایتوربه
آنتونیو ایتوربه، متولد 1967 در شهر ساراگوسای اسپانیا، بیشتر از هر چیز یک روزنامه نگار است و با بسیاری از روزنامه ها و مجله های اسپانیا همکاری می کند. چندتایی هم کتاب برای بچه ها و بزرگ ترها نوشته که مجموعه ی کارآگاه سیتو از همه ی آن ها معروف تر است. این کتاب تا حالا به چند زبان ترجمه شده. آنتونیو این مجموعه را برای بچه های خودش نوشت که آن زمان پنج و هفت ساله بودند و عاشق داستان های پلیسی. اما کم کم بسیاری از کودکان در سراسر دنیا شیفته ی کارآگاه سیتو و پرونده های مرموزش شدند.
قسمت هایی از کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 9 (لذت متن)
در بخش پرونده های عجیب، مرموز و خیلی سخت، آرامش حکم فرماست. کارآگاه سیتو دانش نامه ی کارآگاه های بزرگ را می خواند که در آن عجیب ترین پرونده های مشهورترین کارآگاه ها را نوشته اند. یک روز هم کسی داستان های کارآگاه سیتو را در این کتاب می نویسد. سروان چین می ادو با یک جورچین چینی ور می رود. - کارآگاه! می خواهی توی چفت کردن تکه های این جورچین کمکم کنی؟ - نه، ممنون. الان فقط می خواهم دندان هایم را روی یک املت سیب زمینی چفت کنم. اما در کلانتری مرکزی، آرامش هیچ وقت خیلی طول نمی کشد.