کتاب قانون فکر

The Rule of Thoughts
شکارچیان مجازی 2
کد کتاب : 28593
مترجم :
شابک : 978-6004627450
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 332
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 2 خرداد

معرفی کتاب قانون فکر اثر جیمز دشنر

از نویسنده ی پرفروش نیویورک تایمز. کتابی دیگر از مجموعه ی شکارچیان مجازی، دنباله ای هیجان انگیز برای جلد اول این مجموعه یعنی چشم ذهن، می آید. طرفداران مجموعه فیلم های هانگر گیم عاشق این مجموعه خواهند شد.
مایکل ماموریت خود را به پایان رساند. آنچه در پایان مسیر خود یافت، هر آنچه را که در مورد زندگی خود – و نیز جهان - می دانست کاملا زیر و رو کرده است.
او به سختی زنده مانده است. اما این تنها راهی بود که برای یافتن کین-تروریست سایبری – وجود داشت تا گیمرها بتوانند بار دیگر شب ها سر راحت بر بالین خود بگذارند. و ، حقیقتی که مایکل در مورد کین کشف می کند ، پیچیده تر از آن چیزی است که آنها پیش بینی می کردند. این حقیقت حتی از بدترین ترس آنها نیز ترسناک است.
کین در واقع یک برنامه ی رایانه ای است که خودآگاه شده است. و ماموریتی که مایکل به پایان رساند اولین مرحله از یک طرح جامع شوم برای گیمرها بوده است.
کین زمین را به طور کامل با اجسام انسانی پر خواهد کرد. هر گیمری که به آن فضا فرو برود ، خطر کنترل شدن قدرت بدنش او را تهدید می کند. قرار است مرز بین دنیای واقعی و دنیای مجازی از بین برود.
و این تصرف در حال حاضر آغاز شده است.
مجموعه ی شکارچیان مجازی ، مجموعه ی 3 جلدی با محوریت دنیاهای مجازی و واقعیت مجازی است. کتاب های این مجموعه عبارتند از: چشم ذهن، قدرت تفکر و بازی زندگی.

کتاب قانون فکر

جیمز دشنر
جیمز اسمیت دشنر، زاده ی 26 نوامبر 1972، نویسنده ی آمریکایی است.دشنر در جورجیا به دنیا آمد و یکی از شش فرزند خانواده بود. او در 10 سالگی قادر بود تا با ماشین تحریر والدینش به خوبی تایپ کند.دشنر به منظور تحصیل در دانشگاه بریگام یانگ از جورجیا به یوتا نقل مکان کرد و از این دانشگاه در رشته ی حسابداری فارغ التحصیل شد. کتاب های او برای مخاطبین نوجوان هستند و اغلب در ژانرهای ماجرایی و علمی تخیلی قرار دارند.جیمز دشنر به همراه همسر و چهار فرزندش در یوتا زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب قانون فکر
.This book will satisfy the author’s fans.
این کتاب تمام طرافداران نویسنده را راضی خواهد کرد.
School Library Journal School Library Journal

Dashner once again creates a dystopian world in which nothing is what it seems.
داشنر یک بار دیگر دنیایی پادآرمانشهر خلق می کند که در آن هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.
VOYA

قسمت هایی از کتاب قانون فکر (لذت متن)
مایکل همان آدم همیشگی نبود. روی تختخواب فردی غریبه دراز کشیده و به سقفی زل زده بود که روز قبل برای اولین بار چشمش به آن افتاده بود. تمام شب گیج و منگ بود و حالت تهوع داشت، مدام از خواب میپرید و وقتی هم مضطرب و ناآرام خوابش می برد، کابوس میدید. زندگی اش از هم پاشیده بود؛ کم کم داشت عقلش را | از دست می داد. حتی فضای اطرافش و همین اتاق ناآشنا و تخت بیگانه هم به طور عذاب آوری، زندگی تازه و هراس آورش را یادآوری می کردند. وحشت در رگهایش خروشید خانواده اش... چه بلایی سرشان آمده بود؟ هر بار یادشان می افتاد کمی غمگین تر از قبل میشد. اولین پرتوهای سپیده دم با نور دلگیر و کم جان خود درخششی هولناک روی کرکرہی پنجره انداختند. تابوتی ساکت و تیره و شوم کنار تخت جا | گرفته بود که گویی تازه از گور بیرونش کشیده بودند. حتی می توانست چوب پوسیده و ترک خورده اش را تصور کند که بقایای تن انسانی از آن بیرون می ریخت. نمی دانست چطور باید به اشیای دور و برش نگاه کند؛ به اشیای واقعی. دیگر حتی معنی کلمه ی واقعی را هم نمی فهمید. انگار هرچه از دنیا می دانست از یادش رفته و زیر پایش خالی شده بود.