کتاب هرس ذهن

Declutter Your Mind
(راهنمای عملی برای زندگی بدون نگرانی، اضطراب و افکار منفی)
کد کتاب : 29339
مترجم :
شابک : 978-6226650410
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 170
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

معرفی کتاب هرس ذهن اثر استیو اسکات

کتاب«هرس ذهن» پاسخی به سئوالات زیر است: احساس می کنید در افکار خود غرق شده اید ؟ با اضطراب در مورد کارهای روزمره خود مبارزه می کنید؟ یا می خواهید دیگر نگران زندگی نباشید؟ حقیقت این است ... همه ما فکر منفی گاه به گاه را تجربه می کنیم. اما اگر همیشه احساس خستگی می کنید ، باید از نزدیک بررسی کنید که چگونه این افکار بر سبک زندگی شما تأثیر منفی می گذارند. راه حل این است که تکنیک های خاص ذهن آگاهی را تمرین کنید که فضای بیشتری در ذهن شما ایجاد می کند تا از آرامش و خوشبختی درونی لذت ببرید. با استفاده از این عادت ها برای اولویت بندی آنچه در زندگی شما مهم است ، آنچه دیگر در خدمت اهداف شما نیست و این که چگونه می خواهید زندگی روزمره را سپری کنید ، دید واضحی خواهید داشت و این همان چیزی است که شما در "هرس ذهن" یاد خواهید گرفت. بارگیری ذهن خود را بهم بریزید ،چگونه می توان نگرانی را متوقف کرد ، اضطراب را از بین برد و تفکر منفی را از بین برد؟ هدف این کتاب آموزش دادن عادت ها ، اعمال و ذهنیت هایی برای پاک کردن نابسامانی ذهنی است که شما را از داشتن یک زندگی معنادار بازمی دارد .در کتاب "هرس ذهن" یاد خواهید گرفت:
-چهار علت شلوغی ذهنی چیست (چگونه همه ی افکار منفی خود را دوباره تنظیم کنید)
-چهار استراتژی برای بهبود (یا از بین بردن) روابط بد (اهمیت پاک شدن عوامل حواس پرتی که باعث اضطراب می شوند)

-یک استراتژی ساده برای کشف آن چه برای شما مهم است (400 کلمه ای که به شناسایی ارزش های شما کمک می کند)

-مزیت مراقبه و تنفس عمیق متمرکز (و نحوه انجام هر دو) (چگونه می توان اهدافی را ایجاد کرد که به احساسات شما ارتباط داشته باشند.)

کتاب هرس ذهن

استیو اسکات
استیو اسکات (SJ Scott) نویسنده پرفروش وال استریت ژورنال وقتی بزرگ شد، می خواست لوک اسکای واکر باشد.متأسفانه فقدان كامل جسماني او و منشورگري درونگرا زمين را از داشتن جيدي نادي خود براي نبرد با تهديد سيث باز داشت.استیو اسکات در نیوجرسی به دنیا آمد و بزرگ شد. پس از اتمام کالج با مدرک روانشناسی، او می دانست که برای ادامه تحصیل یا کار در زمینه مهارت های ساخت Latte نیاز دارد.در مدت کوتاهی در نیروی هوایی ایالات متحده، اسکات توانست شغل استادی خود را بدست آورد و سپس برای تسخیر دنیای تجارت حرکت کرد.سپس...
قسمت هایی از کتاب هرس ذهن (لذت متن)
پژوهشی در دانشگاه کارولینای شمالی دربارهٔ «زوج های به نسبت خوشبخت و غیرپریشان» نشان داد که زوج هایی که به طور فعال تمرین ذهن آگاهی انجام می دهند، شاهد افزایش رضایت در رابطهٔ خود بوده اند. به علاوه، از مقدار سالم تری از «استرس در رابطه و استرس کلی» برخوردار بودند و بازدهی شان در مقابله با استرس بیشتر بود. تمرین ذهن آگاهی به ما این امکان را می دهد که کنار شریک زندگی مان حضور بیشتری داشته باشیم، از لحاظ احساسی کمتر نسبت به آن ها منفعل باشیم و سریع تر بر موقعیت های پراسترس در رابطه غلبه کنیم. حضور در رابطه فقط برای روابط احساسی صدق نمی کند. در همهٔ روابط می توانید ذهن آگاهی داشته باشید. حضور بیشتر در رابطه یعنی چه؟ چند راهبرد که می توانید به کار ببرید: گوش دادن همدلانه آیا تا به حال متوجه شده اید که عده ای هنگام گفت وگو با دقت به حرف هایتان گوش نمی دهند؟ برای برخی افراد توجه به حرف های دیگران سخت است، چون ذهن شان پر از افکار گوناگون است. اغلب وقتی کسی در حال صحبت است، ذهن ما بیشتر روی جزئیات زندگی مان، دغدغه هایمان یا حرف بعدی مان تمرکز دارد. گوش دادن همدلانه (یا فعال) عبارت است از اینکه حاضر شویم از ذهن پرمشغله مان پا بیرون بگذاریم و بدون قضاوت به حرف های طرف مقابل گوش کنیم.