کتاب محافظان

The Guardians
کد کتاب : 30786
مترجم :
شابک : 978-6222351472
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 416
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 6 آبان

معرفی کتاب محافظان اثر جان گریشام

هر سال در سیستم قضایی آمریکا تعدا زیادی انسان بدون آنکه جرمی مرتکب شده باشند، به زندان و یا حتی اعدام محکوم می شوند. بیشتر این محکومان بی گناه هرگز فرصتی برای اثبات بی گناهی خود نمی یابند. کالن پست برای یک شرکت غیر انتفاعی حقوقی کار می کند. او که یک حقوقدان و کشیش است به همراه دوستانش فقط وکالت محکومان بی گناه را قبول می کنند. کار او طاقت فرسا است و با کمترین درآمد و فقیرانه زندگی می کند تا بتواند به خوبی از موکلانش دفاع کند.

میلر بیست و دو ساله در زندان به سر می برد. او به جرم قتل یک وکیل به حبس ابد محکوم شده است، عده ی زیادی بر ضد او شهادت داده اند و هیچ دادگاهی تقاضای محاکمه ی مجدد او را نمی پذیرد. اما کالن بی گناهی او را می پذیرد و وکالتش را قبول می کند، ولی او نمی داند که خطرات مرگ آوری در کمین اش است. آیا او می تواند در این پرونده موفق شود؟ آیا می تواند از تمامی خطرات جان سالم به در ببرد؟

کتاب محافظان

جان گریشام
جان گریشام، زاده ی 8 فوریه ی 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او ابتدا به تحصیل در رشته ی حقوق روی آورد و پس از اخذ مدرک این رشته از دانشگاه ایالتی می سی سی پی، مدتی به کار وکالت در شهر آکسفورد مشغول شد. مدتی نماینده ی مجلس در پارلمان ایالتی بود و پس از چند سال از کار کناره گیری کرد.گریشام سال هاست به عنوان نویسنده ی رمان های حقوقی پرفروش در آمریکا مطرح است و آثار او به بسیاری از زبان های زنده ی دنیا از جمله فارسی هم ترجمه شده اند و از اکثر کتاب های وی یک نسخه سینمایی نیز ساخته شده است.او تا کنو...