کتاب درخت هالووین

The Halloween Tree
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 45,000 | 40,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: پیدایش پیدایش
    نویسنده:
کد کتاب : 31428
مترجم :
شابک : 978-6222440268
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1972
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 آبان

معرفی کتاب درخت هالووین اثر ری بردبری

«درخت هالووین» نوشته ی نویسنده ی مشهور آمریکایی، ری بردبری، با ترجمه مهدی بنواری منتشر شده است. بردبری نویسنده ی شاهکارهای بسیاری از جمله «فارنهایت ۴۵۱» و «حکایت های مریخ» است. او در این کتاب با داستانی جذاب به مراسم و آداب و رسوم فرهنگ های مختلف در باب مرگ و شب مردگان زنده می پردازد.
درخت هالووین، داستانی هیجان انگیز و وهم آلودی دارد که از شب هالووین آغاز می شود. هشت پسربچه برای مراسم هالووین از خانه می روند ولی متوجه می شوند که یکی از دوستان شان به نام «پیپکین» گم شده است و در عوض با یک مرد تنومند و رنگ پریده به نام آقای موندشراود برخورد می کنند. تلاش های پیپکین برای پیوستن به دوستانش ناکام می ماند چرا که هر چقدر تقلا می کند، توسط چیزی دورتر می شود. آقای موندشراود پسران را سوار قایقی می کند تا با سفر در زمان و مکان، بتوانند دوست شان پیپکین را پیدا کنند. آنها در این سفر گوشه هایی از تاریخ مانند مراسم تشییع جنازه در مصر باستان، غارنشینانی که در حال کشف آتش هستند، آیین های مذهبی و … را مشاهده می کنند. و در هر جا به دنبال دوست گمشده ی خود می گردند.

کتاب درخت هالووین

ری بردبری
ری داگلاس بردبری، زاده ی ۲۲ اوت ۱۹۲۰- درگذشته ی ۵ ژوئن ۲۰۱۲) شاعر آمریکایی و نویسنده ی گونه های فانتزی، وحشت و علمی-تخیلی است. بردبری را در ایران بیشتر به خاطر اثر مشهورش، فارنهایت ۴۵۱، می شناسند. اثر مشهور دیگر وی، حکایت های مریخ است.وی تا کنون ۳۰ کتاب و بیش از ۶۰۰ داستان کوتاه نوشته است. او از جمله نخستین کسانی است که جایزه-ی استاد بزرگ را که انجمن نویسندگان علمی تخیلی آمریکا به پاس یک عمر فعالیت موفقیت آمیز در زمینه-ی داستان نویسی علمی-تخیلی اعطا می کرد، به دست آورد.