کتاب معنای همه اینها چیست؟

The Meaning of It All
کد کتاب : 38084
مترجم :
شابک : 978-9641652441
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 132
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1998
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 10 مهر

معرفی کتاب معنای همه اینها چیست؟ اثر ریچارد فاینمن

«معنای همه اینها چیست؟» مجموعه سه سخنرانی ریچارد فاینمن فیزیکدان بزرگ آمریکایی است. در این کتاب این دانشورز برجسته، اندیشه های خود را در مورد زندگی، مذهب، سیاست، و موضوعات دیگر بیان می کند. فاینمن سهم مهمی را در پیشرفت فیزیک قرن بیستم دارد. دیدگاه نمادشکن او به زندگی و بسیاری از ماجراجویی های کنجکاوانه اش جایگاه مهمی را برایش به ارمغان آورد.
شرح دستاوردهای دانشورزانه و آموزشی بیشمار ریچارد فاینمن نمی تواند به طور کافی وجود این مرد را توضیح دهد. همان طور که هر خواننده، حتی مخاطب نوشته های تخصصی او می داند، شخصیت زنده و چند وجهی فاینمن در آثارش می درخشد . او پیوسته در مورد جهان اطرافش کنجکاو بود.

کتاب معنای همه اینها چیست؟

ریچارد فاینمن
ریچارد فیلیپس فاینمن (به انگلیسی: Richard Phillips Feynman) (زاده ۱۱ مه ۱۹۱۸، نیویورک - درگذشته ۱۵ فوریه ۱۹۸۸، کالیفرنیا) از تأثیرگذارترین فیزیکدان‌های آمریکایی قرن بیستم بود. او در گسترش نظریه الکترودینامیک کوانتومی سهم مهمی داشت و از دانشمندان پروژه منهتن بود. پروژه‌ای که به ساخت نخستین بمب اتمی انجامید. بعدها او یکی از اعضای کمیسیون راجرز بود که از سوی رئیس‌جمهور ایالات متحده وظیفه بررسی واقعهٔ انفجار فضاپیمای چلنجر را بر عهده داشت. در سال ۱۹۶۵ فاینمن به دلیل پژوهش‌هایش...