کتاب استرس را سرکوب کن

Power Over Stress
(35 نسخه فوری برای تسلط بر استرس)
کد کتاب : 40361
مترجم :
شابک : 978-9648759686
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 270
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 4 بهمن

معرفی کتاب استرس را سرکوب کن اثر کنفورد ند

“زندگی سراسر یک داستان لعنتی است که پی درپی تکرار می شود “.این تعریف نزدیک به درست ترین تعریفی است که تاکنون درباره ی زندگی شنیده ام .حقیقت این است که تا زنده هستیم، رویدادها و موقعیت های آزاردهنده گریز ناپذیرند.
اگر نتوانی بر دگرگونی های احساسی، شیمیایی و فیزیولوژیکی که به طور معمول به هنگام رویارویی با موقعیت های آکنده از استرس در بدنت اتفاق می افتد، مدیریت کنی، بیمار می شوی. استرس می تواند کشنده باشد.
بیاموز که بر پاسخ درونی ات، بر اندیشه ها و احساس و رفتارت، آن گاه که رویدادهای زندگی سخت و طاقت فرسا به نظر می رسند، مسلط باشی .این همان کاری است که به یاری 35 نسخه ی فوری که در این کتاب آمده است، انجام خواهی داد .این فنون عملی هستند و تو می توانی به کمک آنها واکنش هایت را در برابر عوامل استرس زا کنترل کنی، حتی کنترل و مدیریت بر متغیرهایی چون فشارخون، ضربان قلب، توانایــی مبارزه ی گلبول های سفید با میکرب ها و نیز راه های بالا بردن شفافیت و قدرت حافظه را نیز فرا خواهی گرفت .
مایکل مایرز، استاد آموزش پزشکی بالینی بخش روان پزشکی دانشگاه بریتیش کلمبیا و رئیس پیشین انجمن روان پزشکی کانادا، امیدوار است که این کتاب را نه تنها در خانه های مردم، که در اتاق انتظار مطب همه ی پزشکان ببیند.

کتاب استرس را سرکوب کن

کنفورد ند
دکتر کنفورد ند یک پزشک عمومی در حال تمرین است و با روشی خاص در زمینه استرس و پزشکی رفتاری فعالیت می کند. وی مشاور استرس برای سازمانهای بزرگ مانند خطوط هوایی آمریكا و نخست وزیران بسیاری از كشورها بوده است. دکتر ند علاوه بر این مشاغل، سخنران بین المللی شناخته شده ای است که از کنفرانس سالانه شهرداران ایالات متحده، AT&T، مرک، انجمن بیمارستان آمریکایی و بسیاری دیگر مورد تحسین قرار گرفته است.