کتاب پسر

The Boy
کد کتاب : 40400
مترجم :
شابک : 978-6229952580
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 576
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 اردیبهشت

معرفی کتاب پسر اثر تمی هیوگ

تمی هیوگ، اولین نویسنده ی بین المللی است که برای سی مورد از کتابهایش، عنوان پرفروش ترین کتاب را کسب کرده است. بیش از چهل میلیون نسخه از کتابهای او به بیش از سی زبان زنده ی دنیا موجود است. هیوگ به ساختن ماجراهایی مهیج و جنایی با شخصیت هایی معلق شهرت دارد.
وقتی کارآگاه نیک فورکید به خانه ی ژنویو گاتیر، در حومه ی شهر خواب زدهی بایو بروکس واقع در لوئیزیانا وارد می شود، صحنه ی جرم خوئینی که انتظارش را می کشد، به نظرش وحشیانه ترین و گیج کننده ترین صحنه ایست که تا آن لحظه دیده است. پسر هفت ساله ی ژنویو، به نام کی جی، توسط یک متجاوز به قتل رسیده؛ هرچند که خود ژنویو زنده مانده و حالش خوب است. در همین حین همسر نیک، کارآگاه آنی بروسارد، در کنار غمهای ژنویو می ماند. او که خودش هم یک مادر است، رنجی که آن زن با آن دست و پنجه نرم می کند را می فهمد، اما همچنان به عنوان یک کارآگاه سوالاتی هم برایش پیش آمده است از جمله اینکه چه کسی ممکن است یک پسر بچه را به قتل رسانده و تنها شاهد ماجرا را به حال خود رها کند؟

کتاب پسر

تمی هیوگ
تمی هیوگ (Tami Hoag) (متولد تامی میکلسون ؛ متولد 20 ژانویه 1959) رمان نویس آمریکایی است که بیشتر به خاطر کار در ژانرهای عاشقانه و تریلر شناخته می شود. بیش از 22 میلیون نسخه از کتاب های وی در دست چاپ است.هیوگ در کرسکو، آیووا به دنیا آمد و در شهر کوچک هارمونی، مینه سوتا، جایی که پدرش بیمه می فروخت، بزرگ شد. از کودکی می دانست که می خواهد نویسنده شود. وی در سال 2016 به یک مصاحبه کننده گفت: "من مجبور شدم زمان زیادی را برای سرگرمی خودم بگذرانم." من کتاب را در سن بسیار کمی پیدا کردم و عاشق کتاب شدم....