کتاب باور کن تا به دست بیاوری

Believe it to achieve it
کد کتاب : 5378
مترجم :
شابک : 9789641703051
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 13 خرداد

معرفی کتاب باور کن تا به دست بیاوری اثر برایان تریسی

نویسندگان موفق و کاردان کتاب پیش رو با تکیه بر تجربیات خود و ارائه راهکارها و نکات مفید و کاربردی، چگونگی داشتن زندگی شاد و رضایتمند را از طریق مقابله با افکار و عقاید منفی و به کارگیری تمام توانایی ها و استعدادهای فردی آموزش می دهند.

شما انسان کاملا خوبی هستید. شما برای موفقیت و بزرگی طراحی شده اید. آن قدر در شما استعداد و توانایی وجود دارد که اگر صد بار به دنیا بیایید نمی توانید از همه ی آنها استفاده کنید. اگر چیزی را بخواهید و مایل باشید برای آن کار کنید، به دست آوردن آن قطعی است. هیچ چیز وجود ندارد که نتوانید آن را به دست آورید. وقتی بیاموزید چگونه ترمزهای ذهنی خود را آزاد کنید، کسانی که به شما آسیب رسانده اند را ببخشید و اراده کنید در روابط با دیگران، مخصوصا خانواده و محل کار عالی باشید، کنترل کامل سرنوشتتان در دست شماست. با این کار توانایی های خود را به حداکثر رسانده و در جاده ی سلامتی، شادی، روابط دوست داشتنی، حداکثر موفقیت و رضایت کامل قدم برمی دارید.

رازهای داشتن زندگی شادتر و پر از موفقیت را کشف کنید

اگر احساس می کنید یک جا گیر کرده اید، باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنید یا نمی توانید افکار منفی تان را رها کنید، این کتاب شما را در مسیر درست قرار می دهد. این کتاب پر از توصیه های کاربردی و آگاهی دهنده از نویسنده ی معروف است. برایان تریسی به همراه کریستیانا اشتاین، روان درمان، به طور تخصصی توصیه ها و تجربه های خود را ارائه می دهند و این کتاب واقعا زندگی شما را تغییر خواهد داد به طوری که هم در توسعه ی فردی و هم در ارتقای روابط با دیگران پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

کتاب باور کن تا به دست بیاوری

قسمت هایی از کتاب باور کن تا به دست بیاوری (لذت متن)
کسانی که خود را قربانی می دانند مرتبا بهانه می آورند. وقتی از آنها می خواهید کاری انجام دهند می گویند: «سعی می کنم اما شاید نتوانم.» یعنی از پیش برای شکست، بهانه می آورند. این افراد احساس قدرت نمی کنند و انگیزه ندارند و باعث می شوند شخصی که از آنها درخواستی کرده احساس شک و تردید و بی اعتمادی کند. این افراد برای تلاش نکردن، نرسیدن به اهداف، وقت شناس نبودن، مسئولیت پذیر نبودن و انجام ندادن کارها و وظایف مرتبا توجیه و توضیح ارائه می دهند و همیشه دلیلی برای عدم موفقیت دارند زیرا خودشان را قربانی می دانند و کوتاهی خود را نمی پذیرند. همچنین صاحب توانایی برای موفقیت نیستند و هیچ کنترلی بر روی نتایج کارهایشان ندارند. آنها در ذهن خود می پندارند قبل از انجام کارها شکست خورده هستند و برای راحتی خود پیش بینی می کنند که رسیدن به هدف و انجام وظیفه محال است.