کتاب نور بر زندگی

Light on Life
(سفر به کمال،آرامش درونی و رهایی نهایی)
کد کتاب : 55411
مترجم :
شابک : 978-6226973120
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 2 خرداد

معرفی کتاب نور بر زندگی اثر ب ک س آیینگر

ب. ک. س. آیینگر، یکی از معلم های برجسته یوگا در جهان و نویسنده پرفروش ترین کتاب یوگای جهان، است. او از نخستین معلم هایی بود که یوگا را به غرب معرفی کرد؛ اکنون صدها مرکز آموزش یوگای آیینگر در جهان وجود دارد.
کتاب پیش رو، درباره زندگی است. کوششی است برای روشن کردن راه برای شما و رهروان معنوی دیگر. هدف از آن طرح ریزی راهی است که همه بتوانند دنبال کنند. این کتاب توصیه، روش ها، و یک چهارچوب فلسفی را در سطحی ساده و گویا ارائه می دهد تا برای عموم قابل فهم و درک باشد.
این کتاب به آدم های زودباور راه های میان بر یا وعده های بیهوده نمی دهد. یوگا توان نهفته خلاق زندگی را آزاد می کند و باعث رشد و پیشرفت فرد می شود.

کتاب نور بر زندگی

ب ک س آیینگر
بلور کریشناماچار سونداراراجا آیینگر (14 دسامبر 1918 - 20 آگوست 2014) بنیانگذار سبک یوگا به عنوان تمرینی بود که به "Iyengar Yoga" معروف بود و یکی از برجسته ترین معلمان یوگا در جهان محسوب می شد. او نویسنده کتابهای زیادی در زمینه تمرین و فلسفه یوگا از جمله نور بر یوگا ، نور در پرانایاما ، نور بر روی یوگای سوترا از پاتانجالی و نور در زندگی بود. وی یکی از اولین دانشجویان Tirumalai Krishnamacharya بود که اغلب او را "پدر یوگای مدرن" می نامند. محبوبیت یوگا را ابتدا در هند و سپس در سراسر جهان به او نس...