کتاب هنر به ارث بردن رازها

The art of inheriting secrets
داستانی از رازهای خانوادگی
کد کتاب : 71053
مترجم :
شابک : 978-6229788639
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 434
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 13 تیر

معرفی کتاب هنر به ارث بردن رازها اثر باربارا اونیل

نویسنده در این کتاب ماجرایی معمایی و عاشقانه را با هم درآمیخته و با اضافه کردن حس طعم‌های مختلف غذاها و نوشیدنی‌های هندی رنگ‌وروی تازه‌ای به اثر بخشیده است که روح و جان خواننده‌ای را که مدام در حال حدس زدن رازهای پنهان است جلا می‌دهد.

اولیویا شاو که سردبیر مجلۀ غذایی در سانفرانسیسکو است و با نامزدش زندگی می‌کند پس از مرگ مادرش باخبر می‌شود عمارت و املاک فراوانی را در یکی از روستاهای انگلستان از مادرش به ارث برده است. او زندگی خود را رها می‌کند و به انگلستان می‌رود تا ارثیه‌ای را که تا قبل از مرگ مادرش از آن بی‌خبر بوده است ببیند. روستاییان به او که حالا صاحب چنان ثروتی شده بسیار احترام می‌گذارند و او را بانو و کنتس می‌نامند. اما همه‌ی اهالی از آمدن او خوشحال نیستند و عده‌ای تلاش می‌کنند تا ثروت او را از دستش درآورند. در این بین اولیویا عاشق یکی از مردان روستایی می‌شود و به کمک او می‌فهمد زندگی مادرش پر از رمزوراز است. رازهایی که صدها سال در خانواده‌ی او سر به مهر باقی مانده بود و زندگی او را دست‌خوش تغییرات فراوانی می‌کند

کتاب هنر به ارث بردن رازها

باربارا اونیل
باربارا اونیل رمان نویس عاشقانه آمریکایی است که بیش از چهل کتاب با نام های مختلف قلم نوشته است. کتاب های اونیل شامل دستور العمل گمشده برای خوشبختی ، نحوه پخت یک زندگی عالی ، الهه های خیابان آشپزخانه و نقشه لیدی لاک از وگاس است.
نکوداشت های کتاب هنر به ارث بردن رازها
پاتریشیا سندز: اونیل با انتخاب عنوانی هوشمندانه سفر جذابی را با خوانندگان شروع می کند، سفری که با غافلگیری های به جا رازهایی لایه لایه را فاش می کند. ماجرایی پررمزوراز و عاشقانه که در روستایی عجیب وغریب در انگلستان رخ می دهد.

کرکوس ریویوز: نوشتار قوی، شخصیت های فوق العاده، القای حس دسیسه و غافلگیری های متعدد که خواننده را مدام به حدس زدن وامی دارد از ویژگی های

قسمت هایی از کتاب هنر به ارث بردن رازها (لذت متن)
در این فکر بودم که آیا ممکن است بتوانم اینجا در انگلستان بمانم. ای کاش بتوانم در این دنیای جدید جایی برای خودم بسازم. آیا این را می خواستم؟ و حتی اگر می ماندم، شرایط ویزا چگونه بود؟ واقعا باید آن را با دقت بررسی می کردم. همه چیز بسیار دلهره آور به نظر می رسید. چیزی که انتظار نداشتم حس کنم احساس تعهد بود اما ارل چیزی را در من به وجود آورده بود که گوشه های حس هویتم را قلقلک می داد. آیا من به این املاک و زمین های اشرافی تعلق داشتم؟ یا متعلق به سانفرانسیسکو و دنیای شلوغ و هنری خودم بودم؟ در آن لحظه هیچ ایده ای نداشتم.