کتاب شکار شاهزاده دراکولا

Hunting Prince Dracula
تعقیب جک قاتل 2
کد کتاب : 33001
مترجم :
شابک : 978-6222192372
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 523
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 اردیبهشت

معرفی کتاب شکار شاهزاده دراکولا اثر کری منیسکلکو

به دنبال غم و وحشت کشف هویت واقعی جک ، آدری رز وادزورث چاره ای جز فرار از لندن و خاطرات آن ندارد. او همراه با توماس کرسول مغرور و در عین حال جذاب ، به قلب تاریک رومانی ، محل زندگی یکی از بهترین مدارس پزشکی قانونی اروپا سفر می کند. . .

اما رویای زندگی او به زودی با کشفیات آغشته به خون آلوده می شود و آدری رز مجبور به تحقیق در مورد قتل های عجیب و در عین حال آشنا می شود. آنچه او پیدا می کند همه ترسهای وحشتناک او را بار دیگر زنده می کند.
کری منیسکلکو نویسنده کتاب «شکارشاهزاده دراکولا» در یک خانه نیمه خالی از سکنه در خارج از نیویورک بزرگ شد که باید گفت شیفتگی او به تزئینات معماری گوتیک از آنجا ریشه می گیرد. با توجه به روحیه و گذشته اندکی که راجع به زندگی او می دانیم همین تعلق خاطر او به تزئینات گوتیک باعث شده که داستانی پر پیچ و خم خلق کند. داستانی با موقعیت های مرموز که نفس را در سینه مخاطب حبس می کند. او به خوبی کار خود را بلد است. تعلیقی که می آفریند نمی گذارد لحظه ای کتاب را به زمین بگذارید.
و در آخر باید گفت این اثر توسط «کوژوان آبهشت» به فارسی برگردانده شده است.

کتاب شکار شاهزاده دراکولا

کری منیسکلکو
كري منيسكلكو خارج از نیویورک بزرگ شد که شیفتگی او به سبک گوتیک از آنجا آغاز شد. او نویسنده پرفروش شماره 1 نیویورک تایمز و USA Today برای چهارگانه "تعقيب جك قاتل" می باشد.
نکوداشت های کتاب شکار شاهزاده دراکولا
Combining historical fiction, romance, forensics, a feisty heroine, a swiftpaced plot, gobs of murders, and historical illustrations, Maniscalco pulls in the reader for a wonderfully bloody romantic romp.
نویسنده با ترکیب داستان های تاریخی ، عاشقانه ، پزشکی و قانونی ، یک قهرمان دمدمی مزاج، یک پلات پر تب و تاب و تصویری بزرگ از قتل ها ارائه می دهد. و در نهایت خواننده را به دنبال یک عاشقانه خونین می کشاند.
Booklist Booklist

Audrey Rose is a smart, fearless, and progressive heroine. Plenty of red herrings, a conspicuous absence of blood, and a developing romance make this a must-read
آدری رز یک قهرمان باهوش ، نترس و مترقی است. این شاه ماهی های قرمز و مرموز، این عاشقانه مهیج را را باید خواند
School Library Journal School Library Journal

"There are plenty of suspects and red herrings as well as tense escalations....A scenic, twisty mystery."
این کتاب سرشار از سرنخ ها خونین و همچنین تنش های مخاطره آمیز است ... یک رمز و راز جالب و جذاب.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب شکار شاهزاده دراکولا (لذت متن)