کتاب رونق کسب و کار به کمک بازی سازی

Actionable Gamification
کد کتاب : 79917
مترجم : حامد ابوالحبیب
شابک : 978-6008913856
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 487
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 تیر

معرفی کتاب رونق کسب و کار به کمک بازی سازی اثر یوکای چو

موضوع کتاب، بررسی عمیق این مساله است که چه چیزی بازی را هیجان انگیز می کند و چگونه می شود این مولفه های هیجانی و تعاملی را در فعالیت های سازنده ی دنیای واقعی به کار گرفت.
این کتاب، به شما می گوید چگونه با استفاده از روش های علمی بازسازی می توانید کیفیت و بازدهی شرکت و زندگی خودتان و دیگران را بهبود بخشید. بازی سازی کارآمد، ترکیبی است از طراحی بازی، پویا شناسی بازی، اقتصاد رفتاری، روان شناسی انگیزشی، تجربه ی کاربری و رابطه کاربری، عصب زیست شناسی، پلتفرم های تکنولوژی و طرح های اجرایی تجاری بر مبنای نرخ بازگشت سرمایه. این کتاب اثرات متقابل این رشته ها را بررسی کرده تا اصول اساسی در طراحی مطلوب بازسازی شود و...

کتاب رونق کسب و کار به کمک بازی سازی

یوکای چو
یو-کای چو (زاده 9 مه 1986) یک کارآفرین، نویسنده، سخنران، مشاور تجاری و طراح تجربه تایوانی-آمریکایی است. او یکی از اولین پیشگامان در صنعت گیمیفیکیشن است. او در سازمان‌هایی مانند TEDx Lozanne، دانشگاه استنفورد، گوگل، تسلا، لگو، هوآوی، اوبر، گروه مشاوره بوستون و غیره، به‌طور منظم سخنران اصلی در مورد گیمیفیکیشن بوده است. چو خالق چارچوب Octalysis و موسس/مدیر عامل شرکت مشاوره The Octalysis Group و پلتفرم آموزش مربیگری Octalysis Prime است.