کتاب راز هفت ساعت

The Seven Dials Mystery
کد کتاب : 81593
مترجم :
شابک : 978-6004562836
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 367
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 1929
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 20 آذر

معرفی کتاب راز هفت ساعت اثر آگاتا کریستی

کتاب راز هفت ساعت به نویسندگی آگاتا کریستی یک اثر پلیسی-جنایی است که اولین در سال 1929 در بریتانیا منتشر شد.
جری وید ثابت کرده بود که قهرمان بی چون و چرای خواب است، بنابراین سایر مهمانان تصمیم گرفتند با او یک شوخی عملی بکنند. قرار شد هشت ساعت زنگ دار یکی پس از دیگری از ساعت 6:30 صبح به صدا درآید، اما وقتی صبح شد، یک ساعت از دست رفته بود و شوخی پس از آن نتیجه معکوس داد و عواقب تراژیکی به همراه داشت. مخصوصا برای جیمی تزیگر، که هفت ساعت معنایی جدید و دلخراشی پیدا کرد. . . .
این داستان حول محور جوانان مدرن می‌چرخد - جوانان باهوشی که بزرگترها را با انرژی و تلاش خود شگفت زده می کنند. آنها نمی‌توانند کسالت را تحمل کنند، بنابراین به دنبال ماجراجویی هستند و به خطر می‌خندند. گفتگوی آن‌ها کنایه‌آمیز و شوخ طبعانه است. آگاتا کریستی، ملکه‌ی راز و رمز داستانی، با ما بازی می‌کند و با راهنمایی‌های غلط، ما در در هر مرحله به اشتباه می‌اندازد. هرگز نمی‌توانید تا پایان حدس بزنید که این جنایت زیر سر چه کسی است. گرچه درک روایت در ابتدا اندکی دشوار به نظر می‌رسد، اما کاراکترهای اصلی دوست داشتنی هستند و در خاطر می‌مانند.

کتاب راز هفت ساعت

آگاتا کریستی
آگاتا کریستی، زاده ی ۱۵ سپتامبر ۱۸۹۰ و درگذشته ی ۱۲ ژانویه ۱۹۷۶، نویسنده ی انگلیسی داستان های جنایی و ادبیات کارآگاهی بود.آگاتا کریستی با نام اصلی آگاتا مری کلاریسا میلر در شهر تورکی در ناحیه ی دوون انگلستان به دنیا آمد. پدر آمریکایی اش فردریک میلر نام داشت. مادرش کلارا بومر انگلیسی و از خانواده ای اشرافی بود. آگاتا به دلیل آمریکایی بودن پدر می توانست تبعه ی ایالات متحده نیز باشد، ولی هرگز از آن کشور تقاضای تابعیت نکرد. آگاتا دارای یک خواهر و یک برادر بود که هر دوی آن ها از وی بزرگ تر بودند.آ...