کتاب تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال

Digital Marketing Analytics
تئوری + عملی + لغات تخصصی این حوزه
کد کتاب : 86707
مترجم :
شابک : 978-6226659734
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 335
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 بهمن

معرفی کتاب تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال اثر کوین هارتمن

کتاب تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال با نثری روان و سلیس در فضایی بدور از تنش و چالش، بی هیچ جاروجنجال و هیاهویی هشداری به شدت شوک برانگیز دارد برای آنانکه می‌میخواهند در این عصر پررقابت جهنمی، همچنان در مدار کاروکسب ها باقی بمانند.

بخش 1 تاریخچه و پیشینه ای دارد از روند حرکت شرکت‌های جهانی که مبتنی بر داده تصمیم گرفتند.شرکت پراکتراندگمبل که یک مدل سه مرحله ای را برای کمک به سنجش روند تصمیم‌گیری مشتریان و نقش داده ها معرفی کرد.

بخش 2 کتاب تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال با عنوان روابط مشتری و برند بخش جذاب و البته تکنیکال کتاب است که آن هم در قالب عبارت‌های ساده، تجزیه و تحلیل در ویدیوهای آنلاین، جستجوی آنلاین، رسانه های نمایشی و رسانه های اجتماعی تشریح شده است. مدیرعاملان و سرپرستان سازمان‌ها را دعوت می‌کنم این فصل را با دقت بخوانند. به دلیل آنکه این روزها در سازمان‌ها و شرکت‌ها همواره می‌شنویم که تولید محتوا فوق العاده جدی است. خلاصه آن‌که مشتریان زندگی پرمشغله و پیچیده ای در فضای دیجیتال دارند. اگر ما از تمامی ابزارهای دیجیتال استفاده کنیم، اما نتوانیم به خوبی کارآیی آن را بسنجیم، عملا مشتریان را در این فضای به شده پرازدحام دیجیتال اعم از ویدیوی آنلاین، رسانه های اجتماعی و ... بیش از پیش دچار سردرگمی و بی تصمیمی کرده ایم.

بخش‌های پایانی کتاب بسیار هنرمندانه طراحی و تدوین شده است، چرا که می‌توانیم مسیر تبدیل داده‌ها از نقشه‌های خام تا چندین گیگابایت اطلاعات چندبعدی را به گزارشی جامع، منسجم، کوتاه و بامعنی تبدیل کنیم.

کتاب تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال

کوین هارتمن
کوین دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینه تحلیل را در دانشگاه نوتردام، دانشگاه شیکاگو و دانشگاه ایلینویز تدریس می کند. او مدرک کارشناسی خود را در علوم سیاسی و اقتصاد از دانشگاه نوتردام و MBA و MPP خود را در دانشگاه شیکاگو به دست آورد. کوین نویسنده "تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال: در تئوری و در عمل" است.