کتاب آقای روباه شگفت انگیز

Fantastic Mr Fox
 • 25 % تخفیف
  17,000 | 12,750 تومان

 • موجود
 • انتشارات: افق افق
  نویسنده:
کد کتاب : 9506
مترجم :
شابک : 9789643695910
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1970
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

آقای روباه شگفت انگیز
Fantastic Mr. Fox
 • 20 % تخفیف
  16,500 | 13,200 تومان

 • موجود
 • انتشارات: مرکز مرکز
  نویسنده:
کد کتاب : 22110
مترجم :
شابک : 978-9643056322
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 82
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1970
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب آقای روباه شگفت انگیز اثر رولد دال

قهرمان این داستان، آقای روباه شگفت انگیز، تصمیم دارد تا حسابی حال سه تا مزرعه دار بدجنس منطقه را جا بیاورد. او مثل رابین هود، وقت و بی وقت به مزرعه ی آنها حمله می کند و یکی از مرغ ها یا اردک هایشان را کش می رود. آن ها می دانند دزد کیست، برای همین هم سه مزرعه دار یعنی بوگیس چاقالو، بانس خپلو و بین لاغرو با هم دست به یکی می کنند و آقای روباه و خانواده اش را توی لانه شان گیر می اندازند.
ولی آن ها حواس شان نیست که آقای روباه به این آسانی دم به تله نمی دهد …

کتاب آقای روباه شگفت انگیز

رولد دال
رولد دال، زاده ی ۱۳ سپتامبر ۱۹۱۶ و درگذشته ی ۲۳ نوامبر ۱۹۹۰، داستان نویس و فیلم نامه نویس اهل ولز بریتانیا و از مشهورترین نویسنده های انگلیسی است که والدینش نروژی الاصل بودند و اوج شکوفایی او به عنوان نویسنده برای کودکان و بزرگسالان در دهه ی ۱۹۴۰ بود.مهم ترین آثار او چارلی و کارخانه شکلات سازی، جیمز و هلوی غول پیکر، ماتیلدا و داستان های چشم نداشتنی است. بیشتر آثار او به فیلم درآمده اند.او در ۱۹۱۶ در لانداف گلامورگان به دنیا آمد. در جنگ جهانی دوم به نیروی هوایی انگلستان در نایروبی پیوست. مدتی ...
قسمت هایی از کتاب آقای روباه شگفت انگیز (لذت متن)
پایین دره، سه مزرعه بود. صاحبان مزرعه ها، آدم هایی موفق و پولدار، ولی بد و مزخرف بودند. شاید شما هم توی زندگی به آدم هایی به بدجنسی و مزخرفی این سه نفر برخورده باشید. اسم های آن ها مزرعه دار بوگیس، مزرعه دار بانس و مزرعه دار بین بود. بوگیس چاقالو مرغ پرورش می داد و چند هزار تا مرغ داشت. او تا دل تان بخواهد چاق بود. چون هر روز برای صبحانه و ناهار و شام، سه تا مرغ پخته ی غرق سس شیرین می خورد. بانس خپلو اردک و غاز پرورش می داد و چند هزار تا اردک و غاز داشت. او خپل و شکم گنده بود. قدش به قدری کوتاه بود که اگر توی قسمت کم عمق استخر می ایستاد، آب تا بالای چانه اش می آمد. غذایش پیراشکی و جگر داغ بود. او جگرها را له می کرد و به شکل پوره ی حال به هم زنی درمی آورد و بعد آن را توی پیراشکی ها می چپاند. خوردن این غذا باعث می شد دل درد بگیرد و در نتیجه بداخلاق شود ..