کتاب سر میز گرگ

At the Wolf's Table
کد کتاب : 125854
مترجم :
شابک : 978-6004615778
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 304
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 آذر

معرفی کتاب سر میز گرگ اثر روزلا پوستورینو

آلمان، سال 1943: رزا سور بیست‌وشش‌ساله است. پدر و مادرش هر دو مرده‌اند و شوهرش گرگور هم فرسنگ‌ها دور از خانه در جبهه‌های جنگ جهانی دوم می‌جنگد. رزا که تنها و درمانده است برلین جنگ‌زده را رها می‌کند و به امید یافتن سرپناهی امن، راهی دهکده‌ای می‌شود که پدرشوهر و مادرشوهرش آنجا زندگی می‌کنند. اما یک روز صبح سربازان گارد اس‌اس می‌آیند و خبر می‌دهند او فراخوانده شده تا یکی از چشندگان غذای هیتلر باشد. رزا و نه زن دیگر روزی سه بار به مقر مخفی هیتلر می‌روند، به آشیانه‌ی گرگ، تا پیش از هر وعده، غذای او را بچشند که مبادا مسموم باشد.
آنها که هرلحظه ممکن است جانشان را از دست بدهند، رفته‌رفته دو دسته می‌شوند. عده‌ای به هیتلر وفادارند و عده‌ای هم مانند رزا به‌هیچ‌عنوان خودشان را نازی نمی‌دانند، اگرچه هرروز جانشان را به خاطر هیتلر به خطر می‌اندازند. هرچه زمان می‌گذرد کینه‌ها، دلخوری‌ها و مخفی‌کاری‌هایشان هم بیشتر می‌شود. روزبه‌روز از هم دورتر و دورتر می‌شوند و هرکس باخودش می‌اندیشد نکند در سمت اشتباه تاریخ ایستاده باشد.

کتاب سر میز گرگ

روزلا پوستورینو
روزلا پستورینو (رجیو کالابریا، 1978) نویسنده ایتالیایی است. در سال 2013، او برنده جایزه بین المللی Città di Penne، و در سال 2018 او برنده جایزه Rapallo Carige و Premio Campiello شد.