کتاب ببر رها می شود

The Tiger Rising

مشخصات کتاب ببر رها می شود
مترجم :
شابک : 9786006499871
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

نامزد دریافت جایزه ی ملی کتاب آمریکا سال 2001

معرفی کتاب ببر رها می شود اثر کیت دی کامیلو

کیت دی کامیلو نویسنده رمان ببر رها می شود است.

یک روز صبح که از میان جنگلهای مه آلود فلوریدا عبور می کند ، راب دوازده ساله از دیدن یک ببر - یک زندگی واقعی ، یک ببر بسیار بزرگ - حیرت زده شده که در یک قفس قدم می زند. علاوه بر این ، در همان روز خارق العاده ، او با سیستین بیلی ، دختری روبرو می شود که احساسات خود را به آسانی نشان می دهد همانطور که راب او را پنهان می کند. از آنجا که آنها یاد می گیرند به یکدیگر اعتماد کنند و در نهایت دوست شوند ، راب و سیستین ثابت می کنند که بعضی از چیزها - مانند خاطرات نمی توانند برای همیشه قفل شوند.

کتاب ببر رها می شود

کیت دی کامیلو
کیت دی کامیلو، زاده ی ۲۵ مارس ۱۹۶۴ در فیلادلفیا، نویسنده ی اهل ایالات متحده امریکا است که اکثر آثارش از جمله ببر خیزان، جوایز متعددی را کسب کرده است. از سومین رمان دی کاملیو یعنی افسانه دسپراکس، انیمیشنی به همین نام ساخته شده است.او در فیلادلفیای پنسیلوانیا متولد و در کلرمونت فلوریدا بزرگ شد و در حال حاضر در مینیاپولیس مینه سوتا زندگی می کند. وی هم برای کودکان و هم بزرگسالان می نویسد و دوست دارد خود را یک قصه گو بخواند.
نکوداشت های کتاب ببر رها می شود
The author delves deeply into the psyches of her cast with carefully choreographed scenes, opting for the economy of poetry over elaborate prose. . . . DiCamillo demonstrates her versatility by treating themes similar to those of her first novel with a completely different approach. Readers will eagerly anticipate her next work.
نویسنده با صحنه های دقیق ، به روان بازیگرانش می پردازد ، و شعر را برای نثر دقیق تر انتخاب می کند. . . . دی کامیلو با استفاده از مضامین مشابه رمان اول خود با رویکردی کاملا متفاوت ، همه کاره بودن خود را نشان می دهد. خوانندگان مشتاقانه کارهای بعدی او را پیش بینی می کنند.
Publishers Weekly Publishers Weekly

The brief novel, which features a well realized setting and an almost palpable aura of sadness, has a certain mythic quality.
این رمان مختصر ، که دارای یک محیط به خوبی درک شده و هاله ای تقریبا قابل لمس از غم است ، از کیفیت اسطوره ای خاصی برخوردار است.
Horn Book Horn Book

قسمت هایی از کتاب ببر رها می شود (لذت متن)