کتاب تروریسم عاشقانه

Romantic terrorism
جنبه های روان شناسی،قربانیان خشونت در خانواده

مشخصات کتاب تروریسم عاشقانه
مترجم : عبدالمحمد دلخواه
شابک : 978-6229529515
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 151
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 23 آذر

معرفی کتاب تروریسم عاشقانه اثر شارون هایس

(خود مردم نگاری خشونت خانوادگی ،قربانی شدن و زنده ماندن)(در قالب دو سرگذشت واقعی)
کتاب حاضر روایت مکرر سرگذشت تلخ زنانی است که قربانی خشونت های روانی و فیزیکی همسر و یا شریک زندگی رمانتیک خود می شوند و دادخواهی ها و فریادهای آنها راه بجای نمی برد و محاکم و نهادها ی اجتمایی و حتی دوستان و خویشان بجای التیام بخشیدن به زخمهاشان با انداختن تقصیر ها و گناهان به گردن آنان رنج دیگری بر رنجهاشان می افزایند.. نویسندگان، دو بانوی روانکاو و استاد دانشگاه هستند که خود تجربه ی تلخ خشونت موصوف را از سر گذرانده و قربانی عشق دروغین بوده اند.

کتاب «تروریسم عاشقانه» نوشته شارون هایس و سامانتا جفریز روایت تاریخی سرگذشت تلخ زنانی است که قربانی خشونت های روانی و فیزیکی همسر و یا شریک زندگی رمانتیک خود می شوند و دادخواهی ها و فریادهای آن ها راه به جایی نمی برد؛ محاکم و نهادهای اجتماعی و حتی دوستان و خویشاوندان به جای التیام بخشیدن به زخم هایشان با انداختن تقصیرها و گناهان به کردن آنان رنج دیگری بر رنج هایشان می افزایند.

کتاب تروریسم عاشقانه

قسمت هایی از کتاب تروریسم عاشقانه (لذت متن)
اما دولت ها هیچگاه در برابر اقدامات تروریستی مستمر و بی وقفه ای که علیه زنان به دست همسران یا همسران و دوستداران احساساتی و شیدای گذشته شان انجام می شود واکنشی چنین قاطع نشان نداده اند، هرچند تعداد این قربانیان بمراتب ار شمار قربانیان ترورهای سیاسی بیشتر است. در واقع، تروریسم همسران صمیمی و یار غار زنان، در مقایسه با خطرات ترورهای سیاسی افراط گرایان مذهبی و آسیب های ناشی از عملیات آنان ، تهدید و خطری کم اهمیت تر و مقوله ای مربوط به بافت اجتمایی جوامع مدرن قلمداد شده است، نه خطری جدی…