کتاب راه حل جایگزین

Option B
کد کتاب : 16922
مترجم :
شابک : 978-6004610377
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 216
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 19 مرداد

مسیر جایگزین
Option B
راهی برای دور زدن مشکلات
کد کتاب : 26337
مترجم :
شابک : 978-6226983051
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 229
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 مرداد

گزینه ب
Option B: Facing Adversity, Building Resilience, and Finding Joy
مواجهه با سختی، ارتقای حد تحمل و رسیدن به شادی
کد کتاب : 13537
مترجم : لیلا ثریاصفت
شابک : 978-6008738251
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب گزینه ب اثر شریل سندبرگ

شریل سندبرگ پس از مرگ ناگهانی شوهرش ،احساس کرد که او و فرزندانش هرگز دوباره احساس شادی خالص نخواهند کرد. او می نویسد: "من خالی بودم ،" پوچی گسترده ای که قلب و ریه های شما را پر می کند و توانایی شما در فکر کردن یا حتی نفس کشیدن را محدود می کند. " دوست وی آدام گرانت ، روانشناس در وارتون ، به او گفت که اقدامات مشخصی وجود دارد که افراد می توانند برای بازیابی و بازگشت از تجربیات در هم پاشیده زندگی انجام دهند. ما با مقدار مشخصی از تاب آوری متولد نشده ایم. این عضله ای است که همه می توانند آن را بسازند.
گزینه ب بینش های شخصی شریل را با تحقیقات چشمگیر آدام در مورد پیدا کردن قدرت در برابر ناسازگاری ترکیب می کند. گزینه ب فراتر از ضرر شریل است تا بفهمد چگونه طیف وسیعی از مردم بر مشکلات ، از جمله بیماری ، از دست دادن شغل ، تجاوز جنسی ، بلایای طبیعی و خشونت جنگ غلبه کرده اند. داستانهای آنها ظرفیت روح انسان را برای پایداری نشان می دهد. . . و کشف شادی.
انعطاف پذیری از اعماق درون ما و حمایت خارج از ما ناشی می شود. حتی پس از ویران کننده ترین وقایع ، می توان با یافتن معنای عمیق تر و کسب تقدیر بیشتر در زندگی رشد کرد. گزینه ب نشان می دهد که چگونه به دیگران در بحران کمک کنیم ، دلسوزانه خودمان را پرورش دهیم ، فرزندان نیرومند تربیت کنیم و خانواده ها ، اجتماعات و مکانهای کار مقاوم ایجاد کنیم. بسیاری از این دروس را می توان در مبارزات روزمره به کار برد ، به ما این امکان را می دهد که با وجود هر چه در پیش رو داریم، شجاعت باشیم. دو هفته پس از از دست دادن همسرش ، شریل در حال آماده شدن برای فعالیت پدر و فرزند بود. این کتاب به همه ما کمک می کند تا از آن قدرت پنهان استفاده کنیم.

کتاب گزینه ب


ویژگی های کتاب گزینه ب

نامزد دریافت بهترین کتاب غیر داستانی گودریدز سال 2017

نکوداشت های کتاب گزینه ب
The overwhelming message of this book is: We’re a lot more resilient than we think we are. But there are things we can do for ourselves, and for other people who are hurting, that will really allow that resilience to bloom.
پیام قریب الوقوع این کتاب این است: ما بسیار انعطاف پذیرتر از آن چیزی هستیم که فکر می کنیم هستیم. اما کارهایی وجود دارد که می توانیم برای خودمان انجام دهیم ، و برای افراد دیگری که صدمه می بینند ، واقعا این امکان را به وجود می آورد که آن مقاومت را شکوفا کند.
Katie Couric

I recommend this inspiring book to everyone around the world. None of us can escape sadness, loss, or life’s disappointments, so the best option is to find our Option B.
من این کتاب الهام بخش را به همه مردم دنیا توصیه می کنم. هیچکدام از ما نمی توانیم از غم و اندوه ، از دست دادن یا ناامیدی های زندگی فرار کنیم ، بنابراین بهترین گزینه برای ما، گزینه ب است.
Malala Yousafzai, Nobel Peace Prize winner

قسمت هایی از کتاب گزینه ب (لذت متن)
یکی از دوستانم به نام کالین سامرز در مراسم تشییع جنازه دیو پیشم آمد. او به جای اینکه بگوید «تسلیت می گویم»، گفت: «من پدرم را در چهار سالگی از دست دادم». با شنیدن این حرف ناگهان گفتم: «اوه، چه خوب»، بعد سریعا اضافه کردم: «این برای من مثل یک کورسوی امیدیه، اینکه بچه هام رو دارم و اون ها پدرشون را برای سال های بیشتری نسبت به تو دیده اند». من به خاطر عکس العملم سریعا خجالت زده شدم ولی دوستم مرا در آغوشش گرفت و گفت منظورت را می فهمم و می دانم که بدون منظور آن کلمات را به زبان آوردی و قول می دهم که فرزندانت بیشتر از چیزی که فکرش را بکنی قوی هستند». آن لحظه در آن روز وحشتناک باعث شد کمی احساس بهتری داشته باشم.