کتاب هرگز سازش نکنید

Never Split the Difference
طوری مذاکره کنید که انگار زندگی تان به آن بستگی دارد
کد کتاب : 1704
مترجم :
شابک : 978-600-8738-34-3
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 390
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 20 تیر

هرگز سازش نکنید!
Never Split the Difference
کد کتاب : 60547
مترجم :
شابک : 978-6226927130
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 355
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 20 تیر

معرفی کتاب هرگز سازش نکنید اثر کریس واس

کتاب هرگز سازش نکنید، اثری نوشته ی کریس واس است که اولین بار در سال 2016 انتشار یافت. کریس واس پس از سال ها خدمت در نیروی پلیس شهر کانزاس به FBI پیوست و شغلش به عنوان مذاکره کننده در گروگان گیری ها، او را در مواجهه ای رو در رو با خلافکاران مختلف، از جمله سارقین بانک و تروریست ها، قرار داد. او به بالاترین سطح حرفه ی خود رسید و مذاکره کننده ی ارشد FBI در گروگان گیری های بین المللی شد. کتاب هرگز سازش نکنید، مخاطبین را وارد دنیای مذاکراتی حساس و پیچیده و البته وارد ذهن واس می کند و از مهارت هایی پرده برمی دارد که به او و همکارانش کمک کردند تا در مخاطره آمیزترین شرایط به موفقیت برسند و جان انسان ها را نجات دهند. واس در این راهنمای کاربردی و قابل فهم، از نه قاعده ی موثر در هنر مذاکره سخن می گوید؛ قواعدی که ما را قادر می سازند چه در زندگی شخصی و چه حرفه ای، بر دیگران تأثیرگذار باشیم و به هدف مطلوبمان برسیم.

کتاب هرگز سازش نکنید


ویژگی های کتاب هرگز سازش نکنید

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

در فهرست کتاب هایی که زندگیتان را دگرگون می کنند

کریس واس
کریستوفر واس، تاجر، نویسنده و استاد آمریکایی است. او مذاکره کننده ی سابق FBI در حوادث گروگان گیری، مدیرعامل شرکت The Black Swan Group و نویسنده ی کتاب پرفروش «هرگز سازش نکنید» است. واس دانش آموخته ی دانشگاه هاروارد در رشته ی مدیریت است.
نکوداشت های کتاب هرگز سازش نکنید
It gives you the competitive edge in any discussion.
این کتاب، دست برتر را در هر مذاکره ای به شما می دهد.
Goodreads

It takes emotional intelligence and intuition to the next level.
این اثر، هوش هیجانی و شهود را یک مرحله به جلو می برد.
Barnes & Noble

Friendly and packed with helpful resources.
دوستانه و سرشار از اطلاعات مفید.
Publishers Weekly Publishers Weekly

قسمت هایی از کتاب هرگز سازش نکنید (لذت متن)
زندگی یک مذاکره است! اگرچه ممکن است کنجکاو شده باشید که مذاکره کنندگان FBI چطور خشن ترین و بدترین آدم های جهان را وادار به رها کردن گروگان ها می کنند، ممکن است فکر کنید که دانستن در مورد مذاکره با گروگان گیرها به چه درد زندگی شما می خورد. اجازه دهید رازی را به شما بگویم: زندگی، یک مذاکره است. اکثر تعاملاتی که ما در محل کار و در خانه داریم، مذاکراتی هستند که در یک میل ساده خلاصه می شوند: «من می خواهم!»

مذاکره دارای دو نقش متمایز در زندگی و کسب و کار است: جمع آوری اطلاعات و تأثیر بر رفتار، که شامل هرگونه تعاملی می شود که یکی از طرفین چیزی از دیگری می خواهد. کار، امور مالی، شهرت، زندگی عاشقانه، حتی سرنوشت بچه های شما؛ گاهی تمام این ها منوط به توانایی شما در مذاکره است. همانطور که در اینجا فرا خواهید گرفت، مذاکره چیزی جز ارتباط با نتایج نیست. خواسته های شما تماما به به دست آوردن چیزی که از دیگران می خواهید، مربوط می شود. در همه ی روابط، مناغشه بین دو طرف اجتناب ناپذیر است؛ بنابراین مفید و حتی حیاتی است که بدانید چگونه بدون تحمل هرگونه آسیبی، برای به دست آوردن آن چه که می خواهید، وارد این مناغشه شوید.

کسی که آموخته مخالفت کند بدون این که قابل مخالفت باشد، ارزشمندترین راز مذاکره را کشف کرده است.