کتاب اصل گرایی

Essentialism
اصل را بچسبید و فرع را رها کنید
کد کتاب : 13778
مترجم :
مهدی مصلحی
شابک : 978-6008237624
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 242
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 28 تیر

با خواندن این کتاب،کمد شلخته ی زندگی و شغلتان را سرو سامان دهید

معرفی کتاب اصل گرایی اثر گرگ مک کیون

اصل گرایی نوشتته گرگ مک کیون، در مورد انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر نیست. فقط در مورد انجام کارهای درست است. این کتاب یک استراتژی مدیریت زمان یا یک تکنیک بهره وری نیست، بلکه یک نظم و انضباط سیستماتیک برای تشخیص آنچه که کاملا ضروری است ، می باشد . بنابراین می توانیم بالاترین سهم ممکن را در مورد چیزهایی که واقعا مهم هستند ، کسب کنیم.

اصل گرایی با مجبور کردن ما برای استفاده از معیارهای انتخابی تر برای آنچه ضروری است ، به ما قدرت می دهد تا کنترل انتخاب های خودمان را در مورد اینکه زمان و انرژی گرانبهای خود را خرج کنیم ، به دست بیاوریم.

اصل گرایی چیز دیگری نیست . یک روش کاملا جدید برای انجام همه چیز است. ضروری برای هر رهبر ، مدیر یا فردی که می خواهد کمتر ، اما بهتر انجام دهد و زندگی خود را تجزیه و تحلیل کند و سازماندهی کند ، اصل گرایی جنبشی است که زمان آن فرا رسیده است.

کتاب اصل گرایی

نکوداشت های کتاب اصل گرایی
While everyone else is still leafing through Lean In or Outliers, get a competitive jump on the new year with....Essentialism... learn how to identify the right things, focus on getting them done, and forget the rest. In other words, 'do less, but better.
در سال جدید با اصل گرایی یک مهارت رقابتی داشته باشید ، یاد بگیرید که چگونه موارد مناسب را شناسایی کنید ، روی انجام آنها تمرکز کنید و بقیه را فراموش کنید. به عبارت دیگر ، 'کمتر انجام دهید ، اما بهتر.
Forbes

In this likeable and astute treatise on the art of doing less in order to do better...McKeown makes the content fresh and the solutions easy to implement. Following his lucid and smart directions will help readers find "the way of the essentialist.
در این کتاب دوست داشتنی و حیرت انگیز در مورد هنر انجام کار کمتر در جهت بهتر، مطالب را بیان می کند و راه حل ها را به آسانی پیاده سازی می کند. پیروی از راهنمایی های روشن و هوشمندانه وی به خوانندگان کمک می کند تا راه اصل گرا را پیدا کنند.
Success Magazine

قسمت هایی از کتاب اصل گرایی (لذت متن)
چند لحظه وقت داری؟ می تونی فلان کارو برام انجام بدی؟ به فلان جلسه میای؟ بهم در انجام فلان کار کمک می کنی؟ همه ی ما در زندگی شغلی و خانوادگی مان با چنین سوالاتی مواجه شده ایم و خیلی از ما بدون لحظه ای درنگ به آن ها جواب مثبت داده ایم و از این رو وقت مان را صرف انبوه کارهای بی اهمیت کرده ایم. صرف زمان برای چنین کارهایی باعث عقب افتادن کارهای ضروری می شود. کارهایی که واقعا در زندگی شغلی و خانوادگی مان تفاوت ایجاد می کند و تأثیر فراوانی دارند. اگر به خودتان آمده اید و متوجه شده اید انبوه کارهای عقب افتاده شما را احاطه کرده اند این یعنی مانند بسیاری از افراد، فرع گرا هستید و چاره ی کارتان اصل گرا شدن است. اصل گرایی چگونگی انجام کارهای بیشتر نیست، بلکه به معنای انجام کارهای درست است. در این کتاب، یاد می گیرید آن طور که واقعا دوست دارید زندگی کنید، نه آن طوری که دیگران از شما توقع دارند. روشی را به شما می آموزد تا در هر دو قلمروی شخصی و حرفه ای کارآمدتر، بهره ورتر و موثرتر باشید. روشی نظام مند را برای تشخیص موضوعات مهم، حذف موضوعات غیرمهم و انجام هر چه راحت تر کارهای ضروری را به شما آموزش می دهد. به طور خلاصه، به شما می آموزد تا روش پیگیری منضبط انجام کارهای کمتر را در همه ی حوزه های زندگی تان به کار بگیرید.