کتاب توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد

Ego Is the Enemy
در باب خودپسندی
کد کتاب : 13825
مترجم :
شابک : 978-6008812852
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 197
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

دشمنی به نام خودپرستی
Ego Is the Enemy
نبردی برای سلطه بر بزرگ ترین رقیب زندگی مان!
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 52,000 | 46,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: ذهن آویز ذهن آویز
کد کتاب : 13826
مترجم : فرشید حیدرزاده
شابک : 978-6001182655
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد اثر رایان هالیدی

بسیاری از ما اصرار داریم که مانع اصلی یک زندگی کامل و موفق دنیای خارج است. در حقیقت ، متداول ترین دشمن در این میان نهفته است: نفس ما. در اوایل زندگی شغلی ما ، مانع یادگیری و پرورش استعداد می شود. در صورت موفقیت ، می تواند ما را نسبت به تقصیرهایمان کور کند و مشکلات آینده را برطرف کند. در صورت خرابی ، هر ضربه را بزرگ می کند و بهبودی را دشوار می کند. در هر مرحله ، نفس ما را عقب نگه می دارد. "توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد" نوشته رایان هالیدی طیف گسترده ای از داستان ها و نمونه ها را از ادبیات تا فلسفه گرفته تا تاریخ ترسیم می کند. ما با چهره های جالبی همچون جورج مارشال ، جکی رابینسون ، کاترین گراهام ، بیل بلشیک و النور روزولت آشنا می شویم که همه آنها با فتح نفس های خود به بالاترین سطح قدرت و موفقیت رسیده اند. استراتژی ها و تاکتیک های آنها نیز می تواند مورد استفاده ما باشد.

کتاب توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد


ویژگی های کتاب توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد

نامزد دریافت جایزه ی بهترین کتاب غیر داستانی گودریدز سال 2016

رایان هالیدی
رایان هالیدی، زاده ی 16 ژوئن 1987، کارآفرین، بازاریاب و نویسنده ای آمریکایی است. هالیدی کار حرفه ای خود را پس از انصراف از دانشگاه در نوزده سالگی آغاز کرد. او مدت اندکی را در دانشگاه کالیفرنیا گذراند و در رشته های علوم سیاسی و نویسندگی خلاق تحصیل نمود. هالیدی مدیر بازاریابی نهادهای مختلفی بوده و همچنین، به عنوان ستون نویس و عضو تحریریه در روزنامه ی Observer کار کرده است.
نکوداشت های کتاب توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد
Ryan Holiday is one of his generation’s finest thinkers, and this book is his best yet.
رایان هالیدی یکی از بهترین اندیشمندان نسل اوست ، و این کتاب هنوز بهترین اوست.
Steven Pressfield

This is a book I want every athlete, aspiring leader, entrepreneur, thinker and doer to read. Ryan Holiday is one of the most promising young writers of his generation.
این کتابی است که می خواهم هر ورزشکار ، رهبر مشتاق ، کارآفرین و متفکر آن را بخواند. هالیدی یکی از نوید آورترین نویسندگان جوان نسل خود است.
George Raveling

قسمت هایی از کتاب توصیه هایی به جوانی که می خواهد به جایی برسد (لذت متن)
در حالی که کتاب های تاریخ مملو از داستان های نوابغ خودشیفته و آینده نگری است که دنیا را با نیروی محض و نامعقولانه ی خود زیر و رو کرده اند، پی برده ام که اگر جست و جو کنیم خواهیم فهمید که تاریخ همچنین به دست اشخاصی شکل گرفته که در هر قدم از راه با خودپسندی خود جنگیده اند؛ کسانی که از توجه مردم دوری کرده و اهداف شان را بر تمایل شان برای شناخته شدن اولویت داده اند. درگیری با چنین داستان هایی و بازگویی شان روش من برای آموزش بوده است. احساس خاص بودن یا قدرت اختیار و انگیزه داشتن همیشه خوب است؛ اما هدف کتاب حاضر نیست. در عوض، صفحات این کتاب را به این منظور تنظیم کرده ام که شاید به همان چیزی که من در آخر رسیدم شما هم برسید و آن هم این است که «خودتان را بیش تر دست کم بگیرید». امیدوارم روی داستانی که درباره ی منحصر به فرد بودن تان تعریف می کنید، کمتر حساب کنید و در نهایت، برای انجام کاری که قرار است با آن دنیا را دگرگون کنید فرصت کافی پیدا کنید. از بیسمارک نقل می شود که «بالاخره هر احمقی هم می تواند از تجربه ی خودش عبرت بگیرد؛ ترفند اصلی عبرت گرفتن از تجربه ی دیگران است». این کتاب حول ایده ی دوم شکل گرفت و در کمال شگفتی خودم، میزان دردناکی از ایده ی اول را هم شامل شد. به قصد مطالعه ی خودپسندی شروع کردم و به درون خودپسندی خودم و خودپسندی کسانی که سال ها الگوی خود می دانستم فرورفتم. شاید لازم باشد که شما هم مقداری از آن را خودتان تجربه کنید.