کتاب اتفاق خودش نمی افتد!

It doesn't happen by itself!

مشخصات کتاب اتفاق خودش نمی افتد!
شابک : 978-9648564129
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1397
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 24 مهر
بهرام بیضایی
بهرام بیضایی (زادهٔ ۵ دی ۱۳۱۷) نویسنده و کارگردانِ ایرانیِ فیلم و نمایش است. از کارهای دیگرش می‌شود تدوین فیلم، تهیهٔ فیلم، مقاله‌نویسی، ترجمهٔ یکی دو نمایشنامه، نگارش یکی دو داستان و چند شعر و انبوهی پژوهش تاریخی و استادی در دانشگاه را برشمرد. بیضایی از فیلم‌سازانِ صاحب‌سبک و معتبر و از نویسندگان و اندیشمندان برجستهٔ نمایش و ادبیات نوین فارسی به‌شمار می‌رود. بعضی از نمایشنامه‌هایش به انگلیسی و فرانسوی و آلمانی و عربی و زبان‌های دیگری درآمده و در آسیا و...
دسته بندی های کتاب اتفاق خودش نمی افتد!
قسمت هایی از کتاب اتفاق خودش نمی افتد! (لذت متن)
بیرونش شهر، عصر خاکستری، بیرون جا صدای کر کننده ی آهنگی پر هیاهو از پخش صوت سواری ایستاده؛ بر زمینه ی تهران دودآلود با برج هایش از قاب شیشه ای جلوی سواری دیده می شود.

یک صدای کرکننده ی آهنگی پرهیاهو از پخش کردن صوت سواری ایستاده ؛ بر زمینه ی تهران دودالود با برجهایش . از قاب شیشه ای جلوی سواری دیده می شود یکی گونی به سرکشیده را به جلوی دیوار سیمانی خاکستری رنگی ، که بر آن شعار نوشته های سیاه رنگ رفته و ناخوانایی از سالها پیش جامانده ، هل می دهند . قربانی ترسیده ، غران با دهن بسته ، با عذاب تنگ نفسی نتیجه ی سرپوش ، وهراسان از صداها و فضای ناشناس ، با دستهای دراز شده برای جهت یابی و دفاع ، می کوشد به هرگونه خود را از سرپوش کیسه ای خلاص کند .