کتاب زنی میان ما

The Wife Between Us

مشخصات کتاب زنی میان ما
مترجم :
شابک : 978-6004611602
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 408
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

The Wife Between Us

مشخصات کتاب زنی میان ما
مترجم : مینا بیگی
شابک : 978-9644531279
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 20
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب زنی میان ما اثر گریر هندریکس

کتاب زنی میان ما، اثر گریر هندریکس و سارا پکانن، یک تریلر روان شناختی است که میخکوبتان می کند، رمانی که از پرفروش های نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۸ است.
رمان زنی میان ما از آن داستان های نخ نمای حسادت همسر سابق که جانشینش را تعقیب می کند نیست... بلکه ماجراهایی فراموش نشدنی و هیجان انگیز از ابتدا تا انتهای رمان شما را شوکه خواهد کرد.
وقتی کتاب زنی میان ما (The Wife Between Us) را می خوانید تصورات زیادی خواهید داشت. تصورتان این خواهد بود که ماجرا در مورد حسادت همسر سابق یکی از شخصیت هاست. تصور می کنید که او مرتب به جانشینش فکر می کند: زنی زیبا و جوان که قرار است با مردی که هر دو دوستش دارند ازدواج کند. تصور خواهید کرد که آناتومی این مثلث عشقی را می شناسید. اما باید گفت، هیچ تصوری نداشته باشید. زنی میان ما، اثر پیچیده و هیجان انگیز گریر هندریکس (Greer Hendricks) و سارا پکانن (Sarah Pekkanen) پیچیدگی های مخفی ازدواجی رشک برانگیز و نیز حقایق خطرناکی که به نام عشق انکار می کنیم را برملا می کند.

به هنگام خواندن این کتاب چه بسا فرضیه های بسیاری برای تان پدید آید. شاید تصور کنید کتاب دربارۀ زنی حسود است که مدام در اندیشۀ زنی است که زندگی اش را از او گرفته. ممکن است خیال کنید درمورد زنی است که قصد دارد راهی بیابد تا وارد زندگی همسر پیشین خود شود که بسیار دوستش می داشته. ممکن است او را تنها، بیماری روانی و الکلی بدانید که در پی آزار دیگران است؛ شاید بپندارید او زنی بدطینت بوده و شوهرش از دستش نجات یافته است. شاید گاهی با او همدردی کنید و گاه از او روبرگردانید. ممکن است گمان کنید که به خوبی انگیزه ها، تاریخچه و ساختار رابطه های داستان را می دانید و درنهایت، ممکن است به هیچ چیز گمان نبرید.

کتاب زنی میان ما


ویژگی های کتاب زنی میان ما

نامزد دریافت بهترین کتاب معمایی گودریدز سال 2018

از پرفروش های نیویورک تایمز در سال 2018

قسمت هایی از کتاب زنی میان ما (لذت متن)
تندتند در پیاده روی شهر گام برمی دارد. موهای بلوندش روی شانه هایش بالا و پایین می شود. گونه هایش گل انداخته و ساک ورزشی روی دستش بازی می کند. وقتی به آپارتمانش می رسد دست در کیفش می کند و کلیدهایش را درمی آورد. خیابان شلوغ و پر هیاهوست؛ تاکسی های زردرنگ رد می شوند و مسافران را از سر کار به خانه باز می گردانند. مشتریان وارد مغازه ها می شوند اما من چشم از او برنمی دارم.

لحظه ای جلوی در می ایستد و به پشت سرش نگاه می کند. مثل برق گرفته ها از جا می پرم. می ترسم متوجه نگاهم شده باشد. این همان تشخیص خیره شدن دیگران است و توانایی حس کردن اینکه کسی به آدم نگاه می کند. کل سیستم مغز انسان درگیر این میراث ژنیتک اجدادمان است - آن ها هم برای اینکه شکار حیوانات نشوند به این ویژگی اتکا داشتند. من هم این مکانیسم دفاعی را در خودم پرورش داده ام: وقتی پوستم مورمور می شود سرم به صورت غریزی بالا می آید تا دنبال یک جفت چشم بگردد که به من خیره شده. خطر غفلت از این هشدار را خوب می شناسم.

او تنها کسی بود که نلی صدایم می کرد...باورم نمی شد کسی مثل ریچارد این قدر به من علاقه مند باشد. وقتی کتش را درآورد بوی مرکباتی پیچید که پس از آن همیشه من را یاد او می انداخت. وقتی هواپیما پایین می آمد از من شماره تماس خواست. موقعی که داشتم شماره ام را می نوشتم دستش را آورد و به موهایم کشید. پشتم تیر کشید. این حرکتش مثل یک بوسه، صمیمی بود. گفت «خیلی خوشگلن. هیچ وقت کوتاهشون نکنین.» از آن روز به بعد-تا گردباد عشقمان در نیویورک و مراسم عروسی در فلوریدا و سال هایی که در خانهٔ جدید ریچارد در وست چستر سپری شد-من همیشه نلی او بودم.