کتاب تجدد ژاپن امروز

GENDAI NIHON NO KAIKA
کد کتاب : 14098
مترجم :
شابک : 978-6008955214
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 112
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1911
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب تجدد ژاپن امروز اثر ناتسومه سوسه کی

ناتسومه سوسه کی، نویسنده ادبی در «باب تجدد ژاپن امروز»
ناتسومه سوسه کی (ats 目 漱 石 ، 9 فوریه 1867 - 9 دسامبر 1916) ، متولد ناتسومه کینونوسوکه (夏 目 金 之 助) ، داستان نویس ژاپنی بود. وی بیشتر با رمان های کوکوورو ، بوتچان ، من گربه هستم و اثر ناتمامش نور و تاریکی در جهان شناخته شده است. وی همچنین دانشمند ادبیات انگلیس و آهنگساز داستان هایکو ، کانشی و افسانه ها بود. از 1984 تا 2004 ، پرتره او در جلوی اسکناس 1000 ین ژاپن ظاهر شد.
فعالیت ادبی سوسه کی در سال 1903 آغاز شد ، زمانی که او شروع به کمک هایکو ، رنکو (بیت مرتبط به سبک هایکو) ، هایتایشی (بیت مرتبط با یک موضوع خاص) و طرح های ادبی به مجلات ادبی ، مانند Hototogisu برجسته ، تنظیم شده توسط مربی سابق خود Masaoka Shiki و بعدا توسط Takahama Kyoshi. با این حال ، موفقیت عمومی رمان هجوآمیز من گربه هستم در سال 1905 باعث تحسین گسترده مردم و همچنین تحسین منتقدان شد.

این موفقیت را با داستان های کوتاهی مانند "Rondon tō" ("برج لندن") در 1905 دنبال کرد و رمان های Botchan ("استاد کوچک") و Kusamakura ("بالش چمن") در 1906 ، که شهرت خود را تثبیت کرد ، و این باعث شد که او بتواند پست خود را در دانشگاه ترک کند و نوشتن تمام وقت را شروع کند. بیشتر کارهای او به رابطه فرهنگ ژاپن با فرهنگ غربی می پردازد. آثار اولیه وی به ویژه تحت تأثیر تحصیلات وی در لندن است.

کتاب تجدد ژاپن امروز

ناتسومه سوسه کی
ناتسومه سوسه‌کی Natsume Sōseki نویسنده‌ی اهل ژاپن متولد فوریه سال 1867 است. این نویسنده که با نام ناتسومه کین نوسو نیز شناخته می‌شود در محیطی متمول کودکی خود را گذرانده است. در آن زمان در کشور ژاپن قانون اجباری برای گذراندن دوره‌ی ابتدایی و راهنمایی بود که ناتسومه سوسه‌کی علاوه‌بر شرکت در آن کلاس‌ها زبان چینی را نیز فراگرفت.ناتسومه سوسه‌کی پس از پایان تحصیلاش به روزنامه‌نگاری و تدریس در دانشگاه مشغول شد و با دریافت بورسیه راهی لندن شد. در انگلستان ...