کنت ماتیاس ساندورف

Mathias Sandorf

  • قیمت : ۱۰,۰۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۸,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
انتشارات: دبیردبیر
مترجم: فروردین پارسای
نویسنده:

معرفی کتاب کنت ماتیاس ساندورف اثر ژول ورن

کتاب کنت ماتیاس ساندورف، رمانی نوشته ی ژول ورن است که اولین بار در سال 1885 منتشر شد. در شهر تریسته و در سال 1867، دو خلافکار خرده پا با نام های سارکانی و زیرون، کبوتری نامه بر را می گیرند. آن ها پیامی رمزنگاری شده را چسبیده به پای کبوتر پیدا می کنند و از نقشه ای برای آزاد کردن مجارستان از زیر سلطه ی امپراطوری هابسبورگ و اتریش اطلاع می یابند. سارکانی و زیرون با بانکداری فاسد دیدار می کنند و نقشه می کشند تا عاملین این توطئه را در ازای دریافت پاداشی قابل توجه، به نیروهای امنیتی تحویل دهند. رمان کنت ماتیاس ساندورف، ویژگی های آشنای رمان های ژول ورن را در خود دارد: جزیره ها، متون رمزنگاری شده، پیچ و خم های داستانی غافلگیرکننده، تجهیزات پیشرفته و شخصیت های جذاب.

کتاب کنت ماتیاس ساندورف


ویژگی ها کتاب کنت ماتیاس ساندورف

ژول ورن از برترین و پرفروش ترین نویسندگان ادبیات فرانسه

فیلم هایی بر اساس این کتاب در سال های مختلف ساخته شده است.

مشخصات کتاب کنت ماتیاس ساندورف
نوع جلد :گالینگور
قطع :رقعی
شابک :978-600-96497-1-6
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :1885
تعداد صفحه :88
سری چاپ :1
بیشتر بخوانید

سفرهای شگفت انگیز آقای ژول ورن

«ژول ورن» به نظر بسیاری از صاحب نظران، پدر «داستان علمی تخیلی» است؛ نویسنده ای که برخی از مشهورترین رمان های ماجرایی را نوشته و سال های سال است که مخاطبین با داستان هایش خاطره دارند

نکوداشت های کتاب کنت ماتیاس ساندورف
Verne's epic adventure.
داستان ماجراجوانه ی حماسی ورن.
Goodreads

It's rich storytelling, and gives epic satisfaction.
این اثر، داستانی غنی دارد و بسیار رضایت بخش است.
My Lady Bibliophile

A tale of wonder and adventure.
داستانی پر از شگفتی و ماجراجویی.
Classics for Pleasure

بخش هایی از کتاب کنت ماتیاس ساندورف (لذت متن)
در بعضی جاها درختزارهایی شامل زیتون، نارنج، زبان گنجشک، مو و سایر بوته ها وجود داشت که به درختان نزدیک با پیچگ هایی چسبیده و صل شده بودند. حوالی ساعت چهار بعد از ظهر، نیکولوزی پدیدار شد، بدون این که مسافران به موانع آزاردهنده ای برخورد کنند. آن ها پانزده کیلومتر از کاتان فاصله گرفته و با هیچ حیوای مانند گرگ و گراز و وحشی برخورد نکرده بودند.

من متوجه شدم اگر به موقع شما را خبردار نکنم، همه نابود می شوید. نوری که از پنجره های این ساختمان می تابید، به تبهکاران اجازه می داد از مسافت دو مایلی، اینجا را ببینند. در حدود ساعت نه شب آن ها به اینجا رسیدند و من با سرعت آن ها ترک کردم و به طرف شما دویدم.