کتاب اینفلوئنسر

Influencer
برندسازی شخصی در عصر رسانه
کد کتاب : 15425
مترجم : آناهیتا دخیلی
شابک : 978-6004612364
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 آبان

معرفی کتاب اینفلوئنسر اثر بریتنی هنسی

کتاب "اینفلوئنسر" نوشته "بریتنی هنسی"،با موضوعیت تاثیرگزاری بیشتر در شبکه های اجتماعی میباشد.

اگر تا به حال در فکر خود درگیر اسن سوالات بوده اید که من لباس می پوشم ، نان تست آووکادو می خورم و غروب خورشید را تماشا میکند ، پس چرا کسی برای این این فعالیت من در این شبکه اجتماعی پولی نمپردازد؟ این کتاب برای شماست و مخصوص کسانی است که بدنبال راه اندازی تجارتی کوچک در این گونه شبکه ها میباشند.

هر یک از "اینفلوئنسر"های مورد علاقه شما هم با فالورهای صفر شروع کردند و برای رسیدن به جایی که امروز هستند با بیش از هزاران فالوور،مسلما اشتباهات فراوانی مرتکب شده اند.اما با پوشش اشتباهات و برطرف کردن نقاط ضعفشان هر سال درآمد بیشتری نسبت به والدینشان در دهه گذشته کسب می کنند. اما برای تبدیل شدن به یک تولید کننده برتر ، باید استراتژی های این سبک زندگی را درک کنید.

بریتنی هنسی به عنوان یک وبلاگ نویس ، پس از آن استراتژیست رسانه های اجتماعی ، و هم اکنون مدیر ارشد استراتژی Influencer و مشارکت های استعدادی در مجله Hearst Magazines Media Digital ، به این نتیجه رسیده است که نقش "اینفلوئنسر" در تکامل و گسترش در موضوعی است که کمتر از اوایل ظاهر می شد که رسانه های اجتماعی تصور کنند. او بینش بی نظیری از صنعت تولید محتوا دارد. در این کتاب ، او می گوید:

* مخاطب ایجاد کنید و آنها را درگیر نگه دارید.
*برند خود را بساز و کمپانی مورد علاقه ات را خلق کن.
* از تأثیر خود استفاده کنید.

نکات اضافی:

* فرود یک مأمور
* قرار گرفتن در رادار سایتهای مورد علاقه خود
* ستایش یک برند بدون بیگانه کردن رقبای خود

این که آیا شما تازه کار را شروع کرده اید یا برای فعالیتهای بزرگتر آماده هستید ، "هنسی" شما را از طریق اصول اصلی "اینفلوئنسر" راهنمایی می کند. از ایجاد محتوا به ارزش بهره برداری دو برابر و استفاده از هشتگ برای کشف ، درک قوانین FTC و ارائه معیارها ، او به شما نشان می دهد چگونه می توانید پروفایل خود را بالا ببرید و درآمد کسب کنی.

کتاب اینفلوئنسر