کتاب با عشق رزی

Love, Rosie
کد کتاب : 16351
مترجم :
شابک : 978-6008537656
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 462
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
زودترین زمان ارسال : 13 بهمن

معرفی کتاب با عشق رزی اثر سسیلیا آهرن

رمان دیگری از نویسنده ی پرفروش رمان پی نوشت، دوستت دارم. رمان به عشق، رزی رمانی لذت بخش وجذابی است درباره ی اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی دو نفر که قرار است با هم باشند نمی توانند راه درست را پیدا کنند.
رزی و الکس سرنوشت همدیگر هستند و به نظر می رسد همه این موضوع را می دانند به جز خودشان. آنها از کودکی بهترین دوستان هم هستند و روز به روز رابطه شان نزدیک تر و عمیق تر می شود تا اینکه الکس این خبر را می دهد که خانواده اش قرار است دوبلین را ترک کنند و به بوستون بروند. در 17 سالگی ، رزی و الکس به تازگی شروع به دیدن یکدیگر در حال و هوایی عاشقانه تر کرده اند. آن دو از هم پاشیده و غمگین، برنامه می ریزند که رزی در کالج آمریکا اپلای کند.
بالاخره رزی وارد دانشگاه بوستون می شود ، الکس به هاروارد می رود و همه چیز در جای خود قرار می گیرد. اما وقتی رزی در آستانه ی عزیمت قرار می گیرد خبری دریافت می کند که سرنوشت آنها را برای همیشه عوض می کند.
رمان با عشق، رزی مجموعه ای از ایمیل های هوشمندانه ، نامه ها و یادداشت ها است که داستان را به جلو می برد و خواننده را جذب می کند. رزی و الکس نیز می فهمند کار سرنوشت هنوز با آنها تمام نشده است.

کتاب با عشق رزی

سسیلیا آهرن
سسیلیا آهرن، زاده ی 30 سپتامبر 1981، رمان نویس ایرلندی است. آهرن در دوبلین به دنیا آمد و بزرگ شد. او در گریفیث کالج دوبلین در رشته های روزنامه نگاری و ارتباطات رسانه تحصیل کرد و به خاطر پیگیری حرفه ی نویسندگی به صورت تمام وقت، تحصیلات خود برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد را کنار گذاشت. اولین اثر آهرن در سال 2004 به چاپ رسید. سسیلیا آهرن به همراه همسر و دو فرزندش در شهر مالاهاید ایرلند زندی می کند.
نکوداشت های کتاب با عشق رزی
Sweet and sad and funny: a charming journey from grief to hope.
شیرین و تلخ و بامزه؛ سفری جذاب از غصه به امید
amazon.com

قسمت هایی از کتاب با عشق رزی (لذت متن)
به: الکس سه شنبه هشتم آپریل برای هفت سالگیم توی خونه مون جشن تولد گرفتم و تو هم دعوتی. قراره شعبده باز بیاریم. می تونی از ساعت دو بیای خونه مون. بیا دیگه. از طرف دوست جون جونیت. رزی . به: رزی آره، من چهارشنبه می آم تولدت از طرف الکس به: الکس تولدم سه شنبه ست نه چهارشنبه. نمی تونی سندی رو بیاری مهمونی؛ چون مامانم این جوری می گه. سگ بو گندوبیه. از طرف رزی

خانم استوارت عزیز تماس گرفته بودم تا با شما در مورد تولد دخترم رزی در روز هشتم آپریل صحبتی داشته باشم. متاسفانه وقتی تماس گرفتم تشریف نداشتید. حوالی بعدازظهر دوباره با شما تماس می گیرم و امیدوارم آن موقع بتوانیم باهم صحبت کنیم. به نظرم مشکل کوچکی بین رزی و الکس وجود دارد. تقریبأ مطمئنم در حال حاضر باهم صحبت نمی کنند. امیدوارم وقتی یکدیگر را ملاقات کردیم، بتوانید من را در جریان اتفاقات قرار دهید. رزی واقعا دوست دارد که الکس به جشن تولدش بیاید. من به شدت مشتاقم تا با مادر این مرد جوان و جذاب ملاقاتی داشته باشم. می بینم تان.

به: الکس با سلامی از اندین . هتل مون همونیه که توی عکس روی کارت هست. اتاق من أوتیه که هفت طبقه با زمین فاصله داره؛ اما تو نمی تونی منو توی کارت پستال ببینی. من دوست دارم وقتی بزرگ شدم در په هتل کار کنم؛ چون هرروز شکلات مجانی گیرت می آد و مردم اون قدر خوبن که اتاقت رو برات مرتبه می کنن. اتوبوس ها همه مثل اتوبوس هایی که کریسمس گذشته هدیه گرفتی قرمزن. همه با په لحن بامزه ای حرف می زنن؛ ولی آدمای خوبی آن به دوستی پیدا کردم اسمش جینه . ما باهم می ریم شنا. خداحافظ.