کتاب طلسم آرزو

The Land of Stories: The Wishing Spell
قصه های همیشگی 1
کد کتاب : 1713
مترجم :
شابک : 978-600-8111-55-9‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 387
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 18
زودترین زمان ارسال : 19 تیر

جلد اول مجموعه قصه های همیشگی

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

معرفی کتاب طلسم آرزو اثر کریس کالفر

کتاب طلسم آرزو، رمانی نوشته ی کریس کالفر است که اولین بار در سال 2012 انتشار یافت. این داستان ماجرایی سریع و جذاب، دنیای مدرن امروز را به شکلی منحصر به فرد با قلمروی سحرآمیز قصه های پریان کلاسیک ترکیب می کند. جهان الکس و کانر بیلی در آستانه ی تغییر است. این دو شخصیت از طریق قدرت های اسرارآمیز یک کتاب قصه ی محبوب، از دنیای آشنای خود خارج می شوند و خود را در سرزمینی ناشناخته و پر از شگفتی و جادو می یابند. آن ها در این سرزمین، با شخصیت های عجیب و دوست داشتنی داستان هایی مواجه می شوند که در کودکی درباره شان می خواندند. اما پس از رویارویی هایی به یاد ماندنی با ساحره ها، گرگ ها، دیوها و ترول ها، برگشتن به خانه بسیار سخت تر از چیزی خواهد بود که الکس و کانر تصور می کردند.

کتاب طلسم آرزو

کریس کالفر
کریستوفر کالفر، زاده ی 27 می 1990، خواننده، بازیگر، نویسنده و تهیه کننده ی آمریکایی است.کالفر در کالیفرنیا به دنیا آمد. او به دلیل موارد بسیاری از مورد آزار و اذیت قرار گرفتن در مدرسه، بخشی از تحصیلات ابتدایی خود را در خانه انجام داد. کالفر در دبیرستان، در بسیاری از برنامه های سخنرانی و مباحثه شرکت می کرد و توانست جوایز بسیاری را در این عرصه ها کسب کند. او مقام نهم مسابقه ی تفسیر دراماتیک را در کالیفرنیا و همچنین جایزه هایی را از نهادهای «باشگاه درام» و «FFA» کسب نمود. کالفر در مدرسه، رئیس با...
نکوداشت های کتاب طلسم آرزو
An entertaining novel.
رمانی سرگرم کننده.
Publishers Weekly Publishers Weekly

Captivating.
مسحورکننده.
Teen Vogue

Colfer showcases his talent for crafting imaginative plots and multidimensional characters.
کالفر استعداد خود را در ساخت طرح های داستانی خیال انگیز و کاراکترهای چندوجهی به نمایش می گذارد.
Los Angeles Times Los Angeles Times

قسمت هایی از کتاب طلسم آرزو (لذت متن)
شجاعت، تنها چیزی است که هیچکس هیچوقت نمی تواند از تو بگیرد.

دنیا همیشه آسودگی را بر حقیقت ترجیح خواهد داد. نفرت داشتن، سرزنش کردن و ترسیدن، راحت تر از درک کردن است. هیچکس حقیقت را نمی خواهد؛ فقط دنبال سرگرمی هستند.

مهم نیست که چه رنج بزرگی کشیده ای یا اکنون از چه چیزی در رنج هستی؛ کاری که با آن رنج می کنی است که اهمیت دارد. می توانی برای سال ها گریه کنی یا این که از آن یاد بگیری و بزرگ شوی.