کتاب شرکت

The Firm
کد کتاب : 1923
مترجم :
شابک : 987-964442059-5
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 636
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1991
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 22 اردیبهشت

از پرفروش های نیویورک نایمز

معرفی کتاب شرکت اثر جان گریشام

میچ مکدیر به تازگی از دانشکده فارق الحصیل شده است و بدنبال موقعیت کاری مناسبی میگردد.او سر انجام شرکتی را پیدا میکند.هنگامی که میچ مکدیر،با بندینی و لمبرت به توافق رسید،فکر میکرد که او و همسر زیبایش،آبی،در مسیرشان قرار گرفتند.همچنین این شرکت،امکانات رفاهی فراوانی در اختیار او قرار داد.ظاهرا موقعیت شغلی او درین شرکت فوق العاده بود تا اینکه او متوجه مواردی مشکوک در شرکت و در پرونده های گذشته میشود.

در این حین FBI هم با او برای همکاری ارتباط بر قرار میکند.او مطمئن میشود که این شرکت مشغول کار های دیگری است.

رمان "شرکت" نوشته "جان گریشام" یکی دیگر از کار های پر فروش او در زمینه حقوقی است که درین چند سال گذشته مخاطبان فراوانی پیدا کرده است.

کتاب شرکت

جان گریشام
جان گریشام، زاده ی 8 فوریه ی 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او ابتدا به تحصیل در رشته ی حقوق روی آورد و پس از اخذ مدرک این رشته از دانشگاه ایالتی می سی سی پی، مدتی به کار وکالت در شهر آکسفورد مشغول شد. مدتی نماینده ی مجلس در پارلمان ایالتی بود و پس از چند سال از کار کناره گیری کرد.گریشام سال هاست به عنوان نویسنده ی رمان های حقوقی پرفروش در آمریکا مطرح است و آثار او به بسیاری از زبان های زنده ی دنیا از جمله فارسی هم ترجمه شده اند و از اکثر کتاب های وی یک نسخه سینمایی نیز ساخته شده است.او تا کنو...
قسمت هایی از کتاب شرکت (لذت متن)
_ما خیلی به شما افتخار میکنیم و نقشه ها و برنامه های بسیار عالی و درخشانی برایتان در نظر داریم.ما تازه دو وکیل عالی را از دست داده ایم.میشد گفت آن دو از بهترین وکلای شرکت ما بودند.متاسفانه هر دوی آنها در کار های مربوط به مالیات بودند،بنابر این به ناچار از شما توقع کار و تلاش بیشتری خواهیم داشت.همه ما ناچار خواهیم بود زحکت بکشیم و فعالیت بیشتری بکنیم.لوئیز با یک سینی فنجان قهوه داخل شد.یک قوری نقره قهوه با تعداد فنجان های چینی مرغوب بر روی میز نهاده شد.

ساختمان مورد نظر میچ در یک محله ارزان قیمت تجاری واقع شده بود.آنجا محله ای بود که دفاتر تجاری را با نرخ پایینی اجاره میدادند و در ساختمان های عظیم و آسمانخراش های آهنی و شیشه ای محلات اعیان نشین قرار داشت.