کتاب خانم ساندویچ یخ

Ms Ice Sandwich

مشخصات کتاب خانم ساندویچ یخ
مترجم :
شابک : 978-6008968078
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 84
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

معرفی کتاب خانم ساندویچ یخ اثر میه کو کاواکامی

میه کو کاواکامی (متولد 1976)نویسنده مستعد ژاپنی جوایز متعددی برای آثارش برده و کارهای او تحسین چهره های مشهوری همچون هاروکی موراکامی را برانگیخته است. مجله گرانتا در سال 2016 او را به عنوان یکی از بهترین نویسندگان جوان ژاپنی برگزید.
ذهن پسر کوچک این داستان مشغول زنی است که در یک فروشگاه ساندویچ می فروشد. او کمابیش هر روز به آنجا می رود تا چهره زن را ببیند. از نگاه این پسر او زیبا است و نامش را «خانم ساندویچ یخ» گذاشته و مدام چهره اش را نقاشی می کند. خانم ساندویچ یخ اصلا گرم و صمیمی نیست وقتی مشتری ها می آیند و مقابل محفظه شیشه ای می ایستند و به خوراکی ها خیره می شوند اصلا به خودش زحمت نمی دهد که بگوید سلام با ی توانم کمکتان کنم؟ وقتی یکی از دوستان پسر درباره علاقه تردید آمیز او به خانم ساندویچ فروش می شنوند همه چیز به یک باره تغییر می کند.

کتاب خانم ساندویچ یخ

میه کو کاواکامی
میه کو کاواکامی (زاده 29 اوت 1976) خواننده، وبلاگ نویس و نویسنده ژاپنی از اوزاکا است. کارهای او برنده جوایز معتبر ادبی ژاپنی در ژانرهای مختلف ، از جمله جایزه 138th Akutagawa برای رمان خود Chichi to run (سینه و تخم مرغ)، جایزه Tanizaki 2013 برای مجموعه داستان کوتاه خود Ai no yume to ka (Dreams of Love و غیره). ) ، و جایزه Nakahara Chūya در سال 2008 برای شعر معاصر برای Sentan de، sasuwa sasareruwa soraeewa شد.