کتاب همه دروغ می گویند

Everybody Lies

مشخصات کتاب همه دروغ می گویند
مترجم : ریحانه عبدی
شابک : 978-6007289518
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 300
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

نامزد جایزه بهترین کتاب علمی گودریدز سال 2017

معرفی کتاب همه دروغ می گویند اثر ست استیونز دیویدویتس

این کتاب از واقعیت جامعه انسانی و روشی نوین برای مطالعه ذهن بشری که در موقعیت های مختلف به دروغ گفتن روی می آورد پرده برمی دارد.
بسیاری از ما انسان ها حتی در نظر سنجی ها حقیقت ایده ها، باورها و عملکردمان را پنهان می کنیم، خود را انسانی اخلاق مدار، شایسته سالار و کم عیب و نقص جلوه می دهیم و این در حالی است که دکمه های کیبرد رایانه شخصی ما و موتورهای جستجوگر حقایق فراوانی را در مورد ما فاش می کند. و این دقیقا موضوعی است که “همه دروغ می گویند” به آن پرداخته است.
داده های حاصل از جست و جوی اینترنتی چشم اندازی از ذهن و روان انسان در اختیار می گذارند و اعترافات بشر را علم می کنند؛ این ردپای اینترنتی را می تواند به عنوان دریچه ای به سوی علوم اجتماعی دانست که بر بسیاری از ابزار دروغ سنج و ذهن خوانی که در طول سال ها روی کار آمده اند غلبه می کند.
کتاب حاضر تمرکز خود را برجامعه ی امریکایی و واقعیتی که اینترنت درباره ی آن نمایان می سازد قرار داده است.

کتاب همه دروغ می گویند

ست استیونز دیویدویتس
ست ایزاک استیونز دیویدویتس (زاده 15 سپتامبر 1982) دانشمند، اقتصاددان و نویسنده اطلاعات آمریکایی است. او یکی از همکاران مؤثر در نیویورک تایمز و دانشمند سابق داده در گوگل و همچنین مدرس سابق بازدید کننده در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. وی تحقیقات خود را با استفاده از داده های جستجوی Google Trends و همچنین داده های ویکی پدیا و فیس بوک منتشر کرده است تا بتواند بینش واقعی را در افکار و عقاید مردم بدست آورد که ممکن است آنها تمایلی به پذیرش عمومی نداشته باشند. کتاب او Everybody Lies توسط هارپ...