هر روز پنجشنبه است

چگونه هفت روز هفته را شاد باشید
Every Day a Friday

مشخصات کتاب هر روز پنجشنبه است
مترجم :
شابک :978-600278119-2
قطع :رقعی
تعداد صفحه :416
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2011
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :4
زودترین زمان ارسال :27 خرداد

معرفی کتاب هر روز پنجشنبه است اثر جول اوستین | ایران کتاب

در کتاب هر روز پنجشنبه است، جوئل اوستین، نویسشنده پرفروشترین کتاب های دنیا، با دادن دلگرمی، راهنمایی های معنوی و توصیه های عملی نشان می دهد که چگونه شادی و خوشبختی را در هر روز هفته و هرروز زندگیتان بیابید. در مواجهه با هرگونه چالش و با قرار گرفتن در موقعیت هایی که می خواهند شما را بر زمین بزنند، شمایید که می توانید پاسخ خود را انتخاب کنید. مهم نیست چه اتفاقی برایتان افتاده یا چه دارید و چه ندارید بلکه نحوه تفکر شما و تصمیماتی که می گیرید اهمیت دارد. اوستین شما را تشویق می کند که با تبدیل شدن به منبعی از درک و حمایت سرچشمه شادی برای دیگران باشید. شما از طریق راه هایی که او پیشنهاد می دهد، به جای قضاوت و انتقاد سریع، آن شادمانی و رضایتی را کشف خواهید کرد که تنها از وجود افرادی برمی خیزد که الهام بخش و مشوق دیگران باشند.

ناشر درباره ی کتاب آورده است: «شاد بودن یک انتخاب است. بسیاری از ما وقتی صبح ها از خواب بلند می شویم می توانیم انتخاب کنیم امروز چه مدل روزی را پیش رو داریم. روزی خوب یا روزی بد؟ هدف نویسنده این کتاب آن است که به خواننده بیاموزد ذهن خود را طوری برنامه ریزی کند که بتواند هر روز، شادمانی را انتخاب نماید. مهم نیست چه چالش هایی پیش روی اوست یا چه شرایطی پیش می آید، مهم تر این است که این شما هستید که باید انتخاب کنید چگونه زندگی تان سپری شود. کاملا به خودتان و انتخاب هایتان بستگی دارد و نه به شرایطتان!

آبراهام لینکلن، می گوید: بیشتر مردم به همان اندازه ای که تصمیم گرفته اند شاد باشند، شادند.

کتاب هر روز پنجشنبه است

قسمت هایی از کتاب هر روز پنجشنبه است (لذت متن)
حقیقات نشان می دهد که لبخندی که روی لب شماست، هم برای خودتان و هم برای اطرافیانتان خوب است. در یک آزمایش، از افراد خواسته شد خشم و ترس را با حالات چهره شان نشان دهند. بدن های آنان چنان پاسخ دادند که انگار واقعا داشتند آن احساسات را تجربه می کردند، حالاتشان ضربان قلبشان را افزایش داد، دمای بدنشان بالا رفت و عرق کردند.