کتاب خوردنی های خیلی ویژه (نه)

Tom Gates: Extra Special Treats
جلد ششم از مجموعه ی تام گیتس
 • 10 % تخفیف
  قیمت : 27,000 | 24,300 تومان

 • موجود
 • انتشارات: هوپا هوپا
  نویسنده:
کد کتاب : 2540
مترجم :
شابک : 9780050449011
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 26
زودترین زمان ارسال : 12 خرداد

جایزه های خیلی خفن (حالا نه خیلی…)
Extra Special Treats
 • 10 % تخفیف
  قیمت : 24,000 | 21,600 تومان

 • موجود
 • انتشارات: افق افق
  نویسنده:
کد کتاب : 20789
مترجم :
شابک : 978-6003532915
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 13 خرداد

معرفی کتاب خوردنی های خیلی ویژه (نه) اثر لیز پیشون

طوفان و برف ، بازدید از اقوام ، و کشمش شکلاتی ، همه چیز در اطراف تام گیتس در ششمین قسمت از خاطرات تصویری اش جمع شده است.
تام امیدوار است که بتواند در مدرسه یک دانش آموز نمونه شود ، اما این بدان معناست که او باید وقت بیشتری برای تکالیف خانه اش بگذارد و گفتن آسان تر است از انجام دادن! در همین حال ، مادربزرگ و پدربزرگ فسیلش در حال جشن گرفتن پنجاهمین سالگرد ازدواج خود هستند و عمو کوین می خواهد برنامه خاصی را ترتیب دهد. سپس هوای سرد تبدیل به برف می شود و مدرسه تعطیل می شود. و تام با افرادی از جمله خواهر بداخلاقش دلیا پسر عموهایش و همکلاسی آزار دهنده اش ، مارکوس ملدرو در خانه تنها می ماند. آیا قرار نیست روزهای برفی سرگرم کننده باشند؟

کتاب خوردنی های خیلی ویژه (نه)


ویژگی های کتاب خوردنی های خیلی ویژه (نه)
لیز پیشون
لیز پیشون، زاده ی 11 آگوست 1963، تصویرگر و نویسنده ی انگلیسی است که در ادبیات کودک فعالیت می کند.پیشون در لندن به دنیا آمد و در دانشکده ی هنر دانشگاه کمبرول در همین شهر، به تحصیل در رشته ی طراحی گرافیک پرداخت.او مدتی به عنوان طراح هنری با یک شرکت موسیقی همکاری داشت و پس از آن، به تصویرگری و نگارش کتاب های کودک روی آورد.لیز پیشون به همراه همسر و سه فرزندش در برایتون زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب خوردنی های خیلی ویژه (نه)
The Tom Gates series is popular in the author’s home country and is sure to find a wide following on this side of the Atlantic as well. There’s a broad hunger for graphic novels and for visual storytelling in a longer format
سری کتاب های تام گیتس در وطن خود نویسنده بسیار محبوب است و مطمئنا طرفداران خودش را در این طرف اقیانوس اطلس نیز می یابد. اشتیاق فراوانی برای رمان های گرافیکی و داستان پردازی بصری با فرمت طولانی وجود دارد
New York Journal of Books

قسمت هایی از کتاب خوردنی های خیلی ویژه (نه) (لذت متن)
این همه برف یعنی مدرسه تعطیل. بله! حیف که مجبورم روزم را با مارکوس بگذرانم (که خیلی روی اعصاب است). به نظر عمو کوین فکر خوبی است که به مناسبت پنجاهمین سالگرد ازدواج آفتاب های لب بوم یک عکس خانوادگی بگیریم. (من که فکر می کنم اسم چنین چیزی را نمی شود گذاشت هدیه). دلیا هم خیلی مشتاق عکس خانوادگی نیست. بداخلاق شده (یعنی قیافه اش هیچ تغییری نکرده دیگر). عق! عکس خانوادگی نه!