کتاب ناکدبانو

The undomestic goddess
کد کتاب : 25849
مترجم :
شابک : 978-6007141212
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 356
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب ناکدبانو اثر سوفی کینسلا

سامانتا سوییتینگ یک وکیل باهوش، جسور و پر استعداد است که نمی داند چطور تخم مرغ را آب پز کند یا ماشین لباسشویی را راه بیندازد تنها چیزی که برای او اهمیت دارد کارش است.به زودی قرار است در شرکتی که سال ها در آن کار کرده سهامدار شود، چیزی که همیشه آرزویش را داشته است.اما در پی یک اشتباه، ناگهان همه چیز شکا دیگیری به خود می گیرد و اتفاقاتی می افتد که آرامش سامانتا را به هم می ریزد.
او در موقعیتی غیر منتاظره قرار می گیرد و زندگی جدیدی را در خانه ای آغاز می کند. سامانتا به دلایل خاص و غیرمنتظره ای عاشق زندگی جدیدش می شود. آیا ممکن است اهالی خانه به راز او پی ببرند؟اگر بتواند دوباره به زندگی سابقش برگردد، آیا این کار را خواهد کرد؟
ناکدبانو در مورد زن جوان پرکاری است که متوجه می شود در زندگی چیز های مهمتر از کار کردن هم وجود دارد و به تدریج یاد می گیرد از چیز های کوچک زندگی لذت ببرد.
این کتاب طنز جذاب برای سرگرم کردن و خنداندن مخاطب نوشته شده است، اما حاوی پیام مهمی است: لزوم برقراری تعادل بین کار و زندگی

کتاب ناکدبانو

سوفی کینسلا
سوفی کینسلا، زاده ی 12 دسامبر 1969، نویسنده ای انگلیسی است. کینسلا در آکسفورد ابتدا به تحصیل در رشته ی موسیقی پرداخت اما یک سال بعد به تحصیل در رشته ی سیاست، فلسفه و اقتصاد روی آورد. او قبل از روی آوردن به نوشتن داستان، به عنوان روزنامه نگار حوزه ی مالی کار می کرد. کتاب های او به بیش از چهل زبان ترجمه شده اند.