کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم

How to Develop Emotional Health
مدرسه زندگی
کد کتاب : 2732
مترجم :
شابک : 9786006047010
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 11
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم اثر آلیور جیمز

خوشبختی اصطلاحی است که به معنی چیزهای مختلف برای افراد مختلف است. برای برخی ، ممکن است به معنای رضایت از زندگی و برای برخی دیگر به معنای یک لحظه زودگذر شادی باشد. الیور جیمز ما را ترغیب می کند تا به جای اینکه به دنبال خوشبختی باشیم سلامت عاطفی خود را پرورش دهیم. او با تشریح پنج عنصر سلامت عاطفی خوب - بصیرت ، احساس قوی از خود ، روابط سیال و روان ، اصالت و بازیگوش بودن در رویکرد ما به زندگی - او استراتژی هایی را جهت بهینه سازی هر ویژگی برای زندگی بهتر ارائه می دهد. او به ما کمک می کند تا تأثیر کوله بار عاطفی مان را بر تعامل روزمره بفهمیم و اینکه چگونه می توان بر الگوهای غیرمجاز غلبه کرد وبرای - احیای رویکردمان به زندگی خودآگاه تر شد.
الیور جیمز در این کتاب نشان می دهد که از طریق خود اندیشی ، می توانیم بینش و آگاهی از اینکه چه کسی هستیم و واقعا چه می خواهیم و به چه چیزی نیاز داریم را توسعه دهیم. با توجه ویژه به تأثیر روابط دوران کودکی و روابط گذشته ، می توانیم با ناامنی ها مقابله کنیم و الگوهای تفکر منفی را تغییر دهیم و در نهایت نحوه عملکرد ما در بزرگسالی بهبود یابد. نکته اصلی این رویکرد به دست آوردن یک ذهنیت انعطاف پذیر تر و بازیگوش تر است که به ما امکان می دهد تا از اشتباهات درس بگیریم و به روشی سالم برگشتیم.
در این راهنمای اندیشه ورزی و نشاط آور ، الیور استراتژی هایی را برای رفع چالش های زندگی روزمره از جمله مشاوره عملی برای تعیین اهداف شغلی ، تقویت روابط و بهبود انسجام خانواده تدوین می کند. او گامهای اساسی در جهت بینش ، انرژی و پاداش نهایی سلامت کامل عاطفی ارائه می دهد.

کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم

آلیور جیمز
الیور جیمز روانشناس بالینی ، نویسنده ، پخش کننده و تهیه کننده مستند تلویزیون است. او غالباً در رادیو گویندگی کرده و در تلویزیون بازی می کند.او نویسنده چندین کتاب از جمله آنفلوآنزا است که نقشی را که آرمان های مصرف کننده در ایجاد بدبختی ما ایفا می کند ، بررسی می کند.در سال 1997 او "صندلی را برای بی بی سی2 " راارائه داد ، سریالی که افراد مشهور را روی نیمکت روانشناسی قرار می داد و در آن پیتر ماندلسون مشهور اشک ریخت.الیور چندین سریال تلویزیونی دیگر را درباره موضوعات پیرامون بیماری روانی و جنبه های...
نکوداشت های کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم
This new series of The School of Life's self-help books build on the strengths of the first, tackling some of the hardest issues of our lives in a way that is genuinely informative, helpful and consoling. Here are books that prove that the term "self-help" doesn't have to be either shallow or naive
این سری جدید از کتابهای خودیاری "مدرسه ی زندگی" به سخت ترین مسائل زندگی ما به روشی که واقعا آموزنده ، مفید و تسلی بخش است ، پرداخته است. این سری کتاب به ما ثابت می کند که اصطلاح "کمک به خود" کم عمق یا ساده لوحانه نیست
Alain de Botton, Founder of The School of Life

The School of Life offers radical ways to help us raid the treasure trove of human knowledge
"مدرسه ی زندگی" روشهای بنیادی برای کمک به ما در حمله به گنج دانش بشری را ارائه می دهد
Independent on Sunday

قسمت هایی از کتاب چگونه سلامت عاطفی داشته باشیم (لذت متن)
سلامت عاطفی، حس کردن رویدادها در لحظه است. سلامت عاطفی تجربه ی دنیا به شکل دست اول و بی واسطه است،نه آنکه وقتی بعدا درباره ش فکر کنید بفهمید که چه چیزهایی را تجربه کرده اید. وقتی سلامت عاطفی دارید، به قول مفسران ورزشی «روی فرم» هستید.

سلامت عاطفی هیچ ربطی به هوش و جذابیت و بلندپروازی و ثروت ندارد. در واقع حتی ممکن است که افراد موفق و پر دستاورد در هر زمینه ای کمتر از دیگران سلامت عاطفی داشته باشند. بسیاری از افرادی که از لحاظ عاطفی سالم اند، مشاغل پست و کم درآمدی دارند و بیشتر به خانه و خانواده شان بها می دهند تا به زندگی حرفه ای شان.