کتاب تو نمی توانی روزم را خراب کنی

You Can't Ruin My Day
(52 هفته و 52 راهکار مهم برای رسیدن به قله ی موفقیت)
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 47,000 | 42,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: لیوسا لیوسا
    نویسنده:
کد کتاب : 27348
مترجم :
شابک : 978-6003400733
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 312
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 20 مرداد

معرفی کتاب تو نمی توانی روزم را خراب کنی اثر آلن کلاین

کتاب نمی توانی روزم را خراب کنی نوشته ی آلن کلاین است که اولین بار در سال 2015 منتشر شد و انتشارات لیوسا آن را با ترجمه ی نفیسه معتکف در سال 1397 راهی بازار نشر کرده است. آلن کلاین با استفاده از تجربیات خود و به کارگیری لحن ساده و روان و البته طنز این کتاب را به نگارش درآورده است. هدف آلن کلاین از نگارش کتاب نمی توانی روزم را خراب کنی کمک به انسان ها برای مواجه و حل مشکلات و چالش هایی است که روزانه با آن ها سر و کار دارند. کتاب تو نمیتوانی روزم را خراب کنی دارای ۵۲ موضوع مهم است که به خواننده کمک می کند قدرتش را پس بگیرد و به شرایط و افراد مختلف اجازه ندهد تا روز او را خراب کنند. هر یک از این موضوعات شامل راهکارها و توصیه هایی است که با یادگیری و استفاده از آن ها می توان با مشکلات روزمره خود رو به رو شد.
آلن کلاین در نوشتن کتاب نمی توانی روزم را خراب کنی از کلمات صمیمی و بدون تکلف استفاده کرده تا خواندن آن برای همه ی افراد راحت و قابل فهم باشد. نکته ی حائز اهمیت در مطالعه این کتاب مطالبی است که خواننده می تواند بدون اولویت سراغ آن ها رود یا در صورت علاقه آن ها را پشت سر هم بخواند. تاکید نویسنده تنها داشتن یک تقویت کننده ی ذهنی موثر در هر هفته است.

کتاب تو نمی توانی روزم را خراب کنی

آلن کلاین
آلن کلاین (متولد 26 آوریل 1938) پیشگام در ژلوتولوژی و جنبش طنز درمانی است. در سال 1974، همسر کلاین تنها 34 سال داشت که در اثر بیماری کبد درگذشت، و جنبه ای که او تا آخر عمر حس شوخ طبعی خود را حفظ کرده بود، الهام بخش کلاین بود تا از حرفه قبلی خود به عنوان طراح صحنه تئاتر و تلویزیون چشم پوشی کند. برای مطالعه توسعه انسانی کلاین نویسنده و مدرس آمریکایی است که در مورد استرسهایی که از مزایای شوخ طبعی و طنز فرو می رود، برطرف می شود. از جمله مواضع دیگر، کلاین رئیس 2005-2006 انجمن طنز کاربردی و درمانی ...