کتاب هنر دستیابی به تمرکز

Free to Focus
روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر
کد کتاب : 32274
مترجم :
شابک : 978-6226573900
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 221
سال انتشار شمسی : 1403
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 15
زودترین زمان ارسال : 20 خرداد

ذهن متمرکز
Free to Focus
سیستمی برای افزایش تمرکز و بهره وری در کار و زندگی
کد کتاب : 90972
مترجم :
شابک : 978-622-7089-11-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 20 خرداد

مجالی برای تمرکز
Free to Focus
سیستمی برای افزایش بهره وری و رسیدن به موفقیت های بیشتر با انجام کار کمتر
کد کتاب : 30191
مترجم :
شابک : 978-6227251166
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 250
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 20 خرداد

معرفی کتاب مجالی برای تمرکز اثر مایکل هیت

در کتاب "مجالی برای تمرکز" یا "سیستمی برای افزایش بهره وری و رسیدن به موفقیت های بیشتر با انجام کار کمتر" به قلم "مایکل هیت" یاد می گیریم که چطور حواس پرتی ها را از بین برده، لیست کارهای روزانه را کاهش داده و خود را از شر تعلیق و انقطاع کارها رها کنیم.
همه ی افراد صد و شصت و هشت ساعت در هفته در اختیار دارند ولی هرگز کافی به نظر نمی رسد. کار سهم اصلی اوقات ما را می بلعد؛ در اکثر حرفه ها، نزدیک به هفتاد ساعت در هفته به کار اختصاص دارد و به این طریق وقت کم تری برای استراحت، ورزش کردن، خانواده و دوستان باقی می ماند. اگر مراقب نباشیم، تمام چیزهایی را که واقعا در زندگی حائز اهمیت اند، فدای لیست بلندی از کارها که روز به روز بر آن افزوده می شود خواهیم کرد. اما چاره چیست؟
چاره را در "مجالی برای تمرکز" از پرفروش ترین نویسنده ی نیویورک تایمز، "مایکل هیت" بجویید. او نه روش اثبات شده را به شما معرفی خواهد کرد تا به وسیله ی آن "سیستمی برای افزایش بهره وری و رسیدن به موفقیت های بیشتر با انجام کار کمتر" شکل داده و بالاخره خود را از کار کردن رها ببینید تا بتوانید در باقی امور زندگی نظیر سلامتی و روابطتان نیز به موفقیت برسید.
در این کتاب خواهید آموخت که چطور:
کارتان را باز تعریف کنید به نحوی که به دردتان بخورد.
وظایف و تعهداتتان را از فیلترهایی رد کنید.
موارد غیرضروری را حذف نمایید.
تعلیق ها و حواس پرتی را از بین ببرید.
مرزهایی تعیین کنید که تمرکزتان را حفظ کرده و نتیجه بدهند.
از زمان و انرژی خود به عنوان اهرمی برای موفقیت بیشتر استفاده کنید.
تلاش و قوتی برای یک زندگی موفقیت آمیز شکل دهید.
اکثر مردم گمان می کنند کلید موفقیت در یافتن و ذخیره ی وقت است. اما "مایکل هیت" در "مجالی برای تمرکز" به شما می آموزد که رمز موفقیت در به کارگیری صحیح زمان است که به شما اجازه ی تمرکز برای زندگی بهتر خواهد داد.

کتاب مجالی برای تمرکز

مایکل هیت
مایکل اس. هیت متولد سال 1955 ، نویسنده ، وبلاگ نویس ، سخنران و مدیرعامل و موسس "مایکل هیت و شرکت" است. وی چندین کتاب در مورد رهبری ، بهره وری و تعیین هدف نوشته است.
قسمت هایی از کتاب مجالی برای تمرکز (لذت متن)
به خاطر داشته باشید زمان منبعی تجدید ناپذیر است. همچنین، زمان ثابت است. نمی توان یک ثانیه دیگر به مدت زمان روز اضافه کرد. اگرچه انرژی تجدیدپذیر و انعطاف پذیر است و می توان اقداماتی مثبت در جهت احیای آن انجام داد. وقتی خواب کافی، تغذیه مناسب و جنب و جوش داشته باشیم، با دیگران ارتباط برقرار کنیم، به سرگرمی اهمیت دهیم، تفکر کنیم و خود را از کار جدا کنیم، انرژی خود را تا حد زیادی تقویت می کنیم. می توانید از آن انرژی هرجا دلتان خواست استفاده کنید و به دنبال هدف خود باشید، زندگی تان را بهبود ببخشید و آزادی ای را که دنبالش بودید به چنگ آورید. زمانی که توقف می کنیم، اتفاقات فوق العاده ای رخ می دهند. ما فرصتی برای قاعده مند کردن زندگی و رسیدن به تصویری شفاف از مقصد و هدف به وجود می آوریم. زمانی را به ارزیابی و درک موقعیت کنونی اختصاص می دهیم. با تمرکز بر استراحت، سلامتی و روابطی که داریم، به دنبال احیای انرژی خود می رویم. شاید توقف کردن در همین ابتدای امر کمی عجیب به نظر برسد، اما امیدوارم تاکنون به اهمیت درنگ و دست از کار کشیدن پی برده باشید. همان طور که در بخش های قبل گفته شد، درک مقصد فقط با درک موقعیت کنونی ممکن است.