کتاب اقتصاد به زبان ساده

Economics Made Easy
کد کتاب : 31390
مترجم : شادی صدری
شابک : 978-6009780266
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 104
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4

معرفی کتاب اقتصاد به زبان ساده اثر لس لیوینگستون

کتاب اقتصاد به زبان ساده نوشته ی لس لیوینگستون، نخستین کتاب از «مجموعه آموزش اقتصادی» است. این کتاب خلاصه ای از همه ی مباحث مهم اقتصادی را در خود جای داده و مناسب کسانی هست که شوق و تمنای یادگیری علم اقتصاد را دارند اما تقریبا چیزی درباره آن نمی دانند.
با وجود هزاران کتاب اقتصادی که در بازار یافت می شود، چرا باید این کتاب هم به آن ها اضافه شود؟ پاسخ ساده است: بیشتر کتاب های اقتصادی، پربرگ و سرشار از آمار و ارقام ریاضی هستند و در آن ها از واژه های تخصصی علم اقتصاد استفاده شده است که فقط متخصصان از آن ها سر در می آورند. آن کتاب ها برای خوانندگان ناآشنا با علم اقتصاد کسالت آورند و خواندن شان دشوار است. بی خود نیست که می گویند علم اقتصاد، عبوس و خسته کننده است.
کتاب اقتصاد به زبان ساده (Economics made easy)، برخلاف کتاب های تخصصی، با زبان ساده توسط لس لیوینگستون (Les Livingstone) نوشته شده و در آن از آمار و ارقام ریاضی و اصطلاحات دشوار و تخصصی خبری نیست و خواندنش لذت بخش است. با این حال، همه عقاید و مفاهیم بنیادی علم اقتصاد در این کتاب آمده است. البته این عقاید و مفاهیم با کلمات و عبارت هایی آسان توضیح داده شده اند و همین دلیلی خوب برای اضافه کردن یک کتاب اقتصادی دیگر به کتاب های موجود در بازار است.

کتاب اقتصاد به زبان ساده

لس لیوینگستون
لس ليوينگستون (LES LIVINGSTONE) مدیر برنامه MBA در اقتصاد، دارایی و حسابداری در کالج دانشگاه مریلند است، یک دانشگاه برتر اینترنتی با 95،000 دانشجو ، از جمله 2،600 دانشجوی MBA. وی موفق به کسب مدرک MBA و Ph.D شد. مدرک تحصیلی در دانشگاه استنفورد و CPA (دارای مجوز NY و TX) است.