کتاب طلای خدایان

The Gold of the Gods
کد کتاب : 34383
مترجم :
شابک : 978-9649170640
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1972
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 6 تیر

معرفی کتاب طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن

اریک فون دانیکن ، که کتاب های او میلیون ها خواننده را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است ، اکنون تأیید شگفت آور جدیدی را برای نظریه های انقلابی خود ارائه می دهد. کتاب طلای خدایان نیز مانند دیگر کتاب های این نویسنده، درباره ی موجودات فرازمینی است. کتاب هایی که این فون دانیکن نوشته است سبب شده است تا برخی او را پدر نظریات فضانوردی باستانی بخوانند.
کتاب «طلای خدایان» نوشته ی اریش فون دونیکن از شواهد جدیدی درباره "نبرد خدایان" بین کهکشانی رونمایی کرد که بازندگان آن به زمین عقب نشینی کرده و ساکن شدند. او در دنیای زیرین عظیم و مرموز اکوادور - غارهایی پر از طلا و نوشته هایی با طلای جامد که به زمان طغیان بزرگ برمی گردد ، کاوش می کند و نظریه فون دانیکن را درباره "دوران خدایان" زمینی پیش از تاریخ تقویت می کند. این کتاب نیز مانند دیگر آثار این نویسنده به مسائل و موجودات فرازمینی می پردازد و خواندنش برای کسانی که به این موضوعات علاقه مندند بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود.
اریک فون دانیکن نویسنده سوئیسی کتاب های نظریات فضانوردان باستانی و زیست فرازمینی است. اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که یک کتاب پرفروش در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال روبرو شد. نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند.
او ۲۶ کتاب مختلف نوشته است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آن ها در سراسر جهان به فروش رفته است.

کتاب طلای خدایان

اریک فون دانیکن
اریش آنتون پاول فون دنیکن (Erich Anton Paul von Däniken) نویسنده سوئیسی کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی و زیست فرازمینی است.اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد. نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند.او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آن‌ها در سراسر جهان بفروش ر...