کتاب فهرست مهمانان

The Guest List
کد کتاب : 34941
مترجم :
شابک : 978-6226652650
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 328
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 28 شهریور

فهرست مهمان ها
The Guest List
کد کتاب : 50166
مترجم :
شابک : 978-6008173779
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 348
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 28 شهریور

فهرست مهمانان
The Guest List
کد کتاب : 52272
مترجم :
شابک : 978-6222331375
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 328
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 28 شهریور

فهرست مهمانان
The Guest List
کد کتاب : 56138
مترجم :
شابک : 978-6004057189
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 378
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 28 شهریور

معرفی کتاب فهرست مهمانان اثر لوسی فولی

یک جشن عروسی که در این تریلر جالب و شیطانی و جوی که یادآور رمان های آگاتا کریستی است تبدیل به چیزی تاریک و کشنده و مرگبار می شود. کتابی از نویسنده پرفروش نیویورک تایمز.

عروس - داماد- ساقدوش داماد - برنامه ریز عروسی - ساقدوش عروس و ...
در یک جزیره در سواحل ایرلند ، میهمانان گرد هم می آیند تا پیوند دو نفر که زندگی مشترکشان را به عنوان زن و شوهر آغاز می کنند ، جشن بگیرند. داماد: خوش تیپ و جذاب ، یک ستاره تلویزیونی در حال ظهور. عروس: باهوش و بلند پرواز ، ناشر مجله. این یک عروسی برای یک مجله یا برای یک سلبریتی است: طراحی لباس ، کنترل مکان از راه دور ، مجالسی مجلل ، ویسکی. ممکن است سرویس تلفن همراه مشکلاتی داشته باشد و امواج آن ناهموار باشد ، اما همه جزئیات به طور ماهرانه ای برنامه ریزی شده و به صورت ماهرانه ای اجرا خواهد شد.
بی نقص بودن برای جشن برنامه ریزی شده است اما مردم بیش از حد انسان هستند. همانطور که شامپاین ظاهر می شود و جشن آغاز می شود ، کینه ها و حسادت های کوچک با خاطرات و آرزوهای خوب شروع به آمیختن می کنند. ساقدوشهای داماد بازی نوشیدنی را از روزهای مدرسه شروع می کنند. ساقدوش های عروس خیلی اتفاقی لباسش را خراب می کنند. پیرترین دوست عروس...
و سپس کسی مرده است. چه کسی آرزوی خوب برای این زن و شوهر را نداشت؟ و شاید مهمتر ، چرا؟

کتاب فهرست مهمانان


ویژگی های کتاب فهرست مهمانان

نامزد دریافت جایزه ی گلد دگر 2020

از پرفروش های نیویورک تایمز

لوسی فولی
لوسی فولی در سال 1986 در بریتانیا به دنیا آمده است. او دانش آموخته ی رشته ی ادبیات انگلیسی است و سال ها ویراستار داستانی بوده است. لوسی فولی در سال 2015 به عرصه ی داستان نویسی وارد شده و موفقیت های بسیاری به دست آورد. اغلب آثار او به زبان های گوناگون ترجمه شده اندو در فهرست پرفروش ترین آثار بازار دنیای کتاب قرار دارند.
نکوداشت های کتاب فهرست مهمانان
Easily my favorite book of 2020 so far.
به راحتی می توانم بگویم کتاب مورد علاقه ی من در سال 2020.
Better Homes & Gardens

I loved this book. It gave me the same waves of happiness I get from curling up with a classic Christie.
من این کتاب را دوست داشتم. همان لذت پیچیدگی های کتاب های آگاتا کریستی را برایم داشت.
Alex Michaelides

Lucy Foley has done it again....Cozy up with this whodunnit and watch the hours fly by.
لوسی فولی دوباره این کار را انجام داد... با این معمای پیچیده خو بگیرید و نگاه کنید که چگونه زمان پرواز می کند.
Good Housekeeping

قسمت هایی از کتاب فهرست مهمانان (لذت متن)
برق می رود. در یک چشم به هم زدن، همه جا تاریک میشود. گروه موسیقی دست از نواختن می کشد. داخل خیمه، مهمانان جیغ می کشند و به یکدیگر می چسبند. نور شمعهای روی میز تنها افراد را سردرگم تر می کند و روی دیوار خیمه سایه می سازد. نمی توان کسی را دید یا حرفی را شنید، چون به جز صدای مهمانان، باد به شکلی جنون آمیز، زوزه میکشد. و به این استان تا پایان داد بیرون، طوفانی خشمگین در جریان است. جیغ می کشد و خود را به خیمه می کوبد. با هر حمله اش، کل ساختار چادر درهم می پیچد و با نالهای بلند، به خود میلرزد. مهمانان از ترس، چمباتمه می زنند. گره های پارچه ورودی باز شده است و مدام به هم می خورد. شعله مشعل های پارافینی که درگاه را روشن کرده اند، گویی، پوزخند می زنند.

حالا، تقریبا همه چیز برای مراسم عروسی آماده است. داریم به مرحله بعد می رسیم. غروب، شام قبل از عروسی را با حضور مهمانان منتخب برگزار می کنیم. پس، در واقع، عروسی از امشب شروع می شود. شامپاین را داخل ظرف یخ می گذارم تا پیش از شام سرو شود، هشت بطری بالینجر انگور همراه با شراب شام و چند جعبه گینس. همه را مطابق دستور عروس حاضر می کنم. در موقعیتی نیستم که اظهارنظر کنم، ولی به نظرم، این همه نوشیدنی زیاد است. البته، همه مهمانان آدم های بالغی اند. مطمئنم بلدند چطور خودشان را کنترل کنند، شاید هم نه. به نظرم، ساقدوش اصلی داماد کمی مشکل دارد. راستش، همه ساقدوشهای داماد این طور به نظر می رسند. از طرفی، ساقدوش عروس هم او خواهر ناتنی عروس است و چند بار دیدم که تنها در جزیره گشت میزد، قوز کرده بود و طوری سریع قدم بر می داشت که گویی، می خواست از چیزی فرار کند.